Aegeon Pelagos

Aegeon Pelagos to spółka powiązana z greckim operatorem promowym Anek Lines, oferująca przeprawy promowe między Kretą, Cykladami i Wyspami Dodekanezu, a także Pireusem i Heraklionem.

Od 2010 Aegeon Pelagos, znany w tamtejszych rejonach jako Aigaion Pelagos, obsługuje połączenia na Morzu Egejskim. Ich flota składa się z ośmiu dużych i nowoczesnych promów, oferujących szeroki wybór urządzeń najwyższej jakości.

Podróżując z Aigaion Pelagos do jednych z najbardziej atrakcyjnych wysp tego kraju zawsze możesz liczyć na najwyższy poziom usług. Możesz zrelaksować się w jednej z eleganckich kabin, spróbować lokalnej kuchni w restauracji samoobsługowej lub dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat greckiego wina w barze na pokładzie.

Żeglowanie z Aegeon Pelagos to więc sama przyjemność: podczas rejsu możesz podziwiać wspaniałe historyczne Wyspy Dodekanezu, piękne Cyklady i cudowną Kretę.

Direct Ferries zapewnia harmonogram promow i porównanie cen, w oparciu o kryteria wyszukiwania, co pozwala na porównanie Aegeon Pelagos operatorow i taryf firm promowych w jednej kategorii. Porównaj Aegeon Pelagos harmonogramy i ceny wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu,aby uzyskać najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Wszystkie Aegeon Pelagos trasy