Aegeon Pelagos
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Aegeon Pelagos

Aegeon Pelagos to spółka powiązana z greckim operatorem promowym Anek Lines, oferująca przeprawy promowe między Kretą, Cykladami i Wyspami Dodekanezu, a także Pireusem i Heraklionem.

Od 2010 Aegeon Pelagos, znany w tamtejszych rejonach jako Aigaion Pelagos, obsługuje połączenia na Morzu Egejskim. Ich flota składa się z ośmiu dużych i nowoczesnych promów, oferujących szeroki wybór urządzeń najwyższej jakości.

Podróżując z Aigaion Pelagos do jednych z najbardziej atrakcyjnych wysp tego kraju zawsze możesz liczyć na najwyższy poziom usług. Możesz zrelaksować się w jednej z eleganckich kabin, spróbować lokalnej kuchni w restauracji samoobsługowej lub dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat greckiego wina w barze na pokładzie.

Żeglowanie z Aegeon Pelagos to więc sama przyjemność: podczas rejsu możesz podziwiać wspaniałe historyczne Wyspy Dodekanezu, piękne Cyklady i cudowną Kretę.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Aegeon Pelagos i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Aegeon Pelagos. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Na pokładzie Aegeon Pelagos

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.