COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Aegeon Pelagos

Aegeon Pelagos to spółka powiązana z greckim operatorem promowym Anek Lines, oferująca przeprawy promowe między Kretą, Cykladami i Wyspami Dodekanezu, a także Pireusem i Heraklionem.

Od 2010 Aegeon Pelagos, znany w tamtejszych rejonach jako Aigaion Pelagos, obsługuje połączenia na Morzu Egejskim. Ich flota składa się z ośmiu dużych i nowoczesnych promów, oferujących szeroki wybór urządzeń najwyższej jakości.

Podróżując z Aigaion Pelagos do jednych z najbardziej atrakcyjnych wysp tego kraju zawsze możesz liczyć na najwyższy poziom usług. Możesz zrelaksować się w jednej z eleganckich kabin, spróbować lokalnej kuchni w restauracji samoobsługowej lub dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat greckiego wina w barze na pokładzie.

Żeglowanie z Aegeon Pelagos to więc sama przyjemność: podczas rejsu możesz podziwiać wspaniałe historyczne Wyspy Dodekanezu, piękne Cyklady i cudowną Kretę.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Aegeon Pelagos i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Aegeon Pelagos. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Wszystkie trasy Aegeon Pelagos