anek_lines_kriti_i

Kriti I

Operowany przez Anek Lines

Kirti I, biorąc swoją nazwę od największej wyspy Greckiej, Krety jest siostra statku Kriti II. Zbudowany w stoczni japońskiej Koyo, Kreta I ma pojemność około 1500 pasażerów i może pomieścić do 650 pojazdów. Na pokładzie znajduje się ogromna ilość udogodnień, aby utrzymać pasażerom rozrywkę i wygodne, w tym liczne bary i restauracje rozłożone na wielu pokładach, a także wybór kabin mieszkalnych.

Kabiny/ Miejsce siedzące

Kriti I oferuje wybór pięknie urządzonych i przestronnych wewnętrznych i zewnętrznych kabin, dostępne dla dwóch, trzech lub czterech osób. Dla tych, którzy chcąc dodać nieco więcej luksusu do podróży, kabiny deluxe są dostępne. Jeśli nie chcesz zarezerwować kabiny, są również wygodne fotele do wyboru.

Uwaga: Staralismy sie aby nasz Kriti I przewodnik byl jak najbardziej dokladny jednakze rodzaj oraz dostepnosc uslug i rozrywek moze roznic sie w zaleznosci od statku, daty podrozy czy oferty na dany sezon. Przewozik zastrzega sobie prawo zmiany warunkow, statku oraz uslug bez wczesniejszego powiadomienia.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Inne Statki Anek Lines

Kriti I Opinie

Nie mamy opinii o tym statku, prosze sprobowac pozniej!