Prom Zeebrugge do Hull

Zeebrugge Hull polaczenie laczy Belgia z Anglia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, P&O Ferries. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 14 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Zeebrugge Hull zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Zeebrugge - Hull

 • P&O Ferries
  • 7 przeprawy w tygodniu 14 godz 30 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Zeebrugge Hull

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Zeebrugge Hull to samochod + 1 pasażer.

Opinie na temat Prom Zeebrugge - Hull

 • "Jestem zadowolony"

  Dziękuję za miłą podróż oraz obsługę. Mam nadzieję, że jeszcze będę miał okazję z Wami podróżować.

  Radosław płynął na trasie Zeebrugge Hull z P&O Ferries na statku Pride of York

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Komentarz Hull Zeebrugge prom"

  Razem z zona skorzystalismy z tego promu juz cztery razy I zawsze bylismy bardzo zadowoleni z serwisu w obie strony. Statek jest swietny!

  Keith płynął na trasie Zeebrugge Hull z P&O Ferries na statku Pride of York

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "5* podroz"

  Bylem traktowany z szacunkiem na pokladzie z Zeeburugge do Hull I z powrotem. Jedznie bylo najwyzszej jakosci, tak jak I obsluga. Z pewnoscia bede chcial poplynac na tym statkuponownie, polecam kazdemu.

  David płynął na trasie Zeebrugge Hull z P&O Ferries na statku Pride of York

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Dobre doswiadcznie"

  Pierwszy raz na tym polaczeniu. Body serwis, bez problemowe zaladowanie. Jedzenie na pokladzie smaczne, z przyjazna obsluga. Prawie tak dobre jak statek wycieczkowy.

  Andrew Shepherd płynął na trasie Zeebrugge Hull z P&O Ferries na statku Pride of Bruges

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Zeebrugge - Przewodnik

Zeebrugge to wioska i port położony na wybrzeżu Belgii i leży na brzegu Morza Północnego. Ze względu na jego bliskość do głównych miast przemysłowych w Europie, oraz z powodu jego powiązań transportowych, stało się ośrodkiem ruchu ze wszystkich kierunków. Zeebrugge jest również najważniejszym portem rybackim w Belgii i rynek rybny jest jednym z największych w Europie.

Większość pasażerów przechodzących przez port, korzystaja z rejsow luksusowych lub z promow z Hull i Rosyth w Wielkiej Brytanii. Udogodnienia w porcie obejmują kilka sklepów, kawiarnie i wygodne poczekalnie.

Hull - Przewodnik

Kingston-upon-Hull, czy tylko Hull w skrócie, port położony u zbiegu rzeki Hull i ujścia rzeki Humber. Historia miasta sięga czasów średniowiecza, kiedy to lokalni mnisi potrzebowali portu do exportu wełny. Obecnie to tętniące życiem City of Culture 2017. Warto tutaj odwiedzić starówkę, marinę lub Muzeum Quarter.

Nowoczesne miasto Hull jest także doskonałym miejscem na zakupy przed wszystkim w imponującym centrum handlowym Princess Quay. Urok Hull polega na sprytnym połączeniu starej i nowej architektury.