Zeebrugge do Hull Prom

Zeebrugge Hull polaczenie laczy Belgia z Anglia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, P&O Ferries. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 14 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Zeebrugge Hull zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Zeebrugge - Hull Armatorzy Promowi

 • P&O Ferries
  • 7 przeprawy w tygodniu 14 godz 30 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Zeebrugge Hull

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Zeebrugge Hull to samochod + 2 pasazerów.

Opinie na temat promów Zeebrugge - Hull Prom

 • "Jestem zadowolony"

  Dziękuję za miłą podróż oraz obsługę. Mam nadzieję, że jeszcze będę miał okazję z Wami podróżować.

  Radosław płynął na trasie Zeebrugge Hull z P&O Ferries na statku Pride of York

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Komentarz Hull Zeebrugge prom"

  Razem z zona skorzystalismy z tego promu juz cztery razy I zawsze bylismy bardzo zadowoleni z serwisu w obie strony. Statek jest swietny!

  Keith płynął na trasie Zeebrugge Hull z P&O Ferries na statku Pride of York

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "5* podroz"

  Bylem traktowany z szacunkiem na pokladzie z Zeeburugge do Hull I z powrotem. Jedznie bylo najwyzszej jakosci, tak jak I obsluga. Z pewnoscia bede chcial poplynac na tym statkuponownie, polecam kazdemu.

  David płynął na trasie Zeebrugge Hull z P&O Ferries na statku Pride of York

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Dobre doswiadcznie"

  Pierwszy raz na tym polaczeniu. Body serwis, bez problemowe zaladowanie. Jedzenie na pokladzie smaczne, z przyjazna obsluga. Prawie tak dobre jak statek wycieczkowy.

  Andrew Shepherd płynął na trasie Zeebrugge Hull z P&O Ferries na statku Pride of Bruges

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Zeebrugge Przewodnik

Zeebrugge to wioska i port położony na wybrzeżu Belgii i leży na brzegu Morza Północnego. Ze względu na jego bliskość do głównych miast przemysłowych w Europie, oraz z powodu jego powiązań transportowych, stało się ośrodkiem ruchu ze wszystkich kierunków. Zeebrugge jest również najważniejszym portem rybackim w Belgii i rynek rybny jest jednym z największych w Europie.

Większość pasażerów przechodzących przez port, korzystaja z rejsow luksusowych lub z promow z Hull i Rosyth w Wielkiej Brytanii. Udogodnienia w porcie obejmują kilka sklepów, kawiarnie i wygodne poczekalnie.

Hull Przewodnik

Kingston-upon-Hull, czy tylko Hull w skrócie, jest zajęty port położony u zbiegu rzeki Hull i ujścia rzeki Humber. To działał jako brama do serca Anglii od czasów rzymskich. Oryginalny miasto Hull został pomyślany po król Edward I (1272-1307) zdecydował, że potrzebuje bezpiecznego portu, z którego można dostarczyć swoje wojska, którzy walczą Szkotów. To raj na rzece Hull wyposażone w rolę doskonale, a także mając na kwitnący handel import / eksport.

Nowoczesne Miasto Hull jest duży i zajęty, zakupy jest łatwe z miejscem parkingowym ruchu kołowego uliczek kompaktowym układzie, i, które są również ustawienie na żywo rozrywki na świeżym powietrzu w okresie wiosennym i letnim. Jednym z najbardziej ekscytujących i malowniczych centrów handlowych w kraju jest imponująca, szkło pokryte Princes Quay, które dosłownie powstał z wody, aby unosić nad Księcia Dock. Jako jeden z największych centrów handlowych tego obszaru, to sprytnie łączy stare i nowe części miasta, co prowadzi do serca tego zabytkowego miasta z pięknym widokiem odnowionej dzielnicy portowej.