Yingkou Ferry
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Yingkou Ferry

Yingkou Ferry, założony w grudniu 2002 roku stał się jednym z najbardziej niezawodnych i najpopularniejszych operatorów promowych w Korei Południowej i Chinach. Ponadto w 2007 roku firma została nagrodzona za nieskazitelną obsługę klienta. Przewoźnik ten wprowadził trasę z Incheon do Yingkou, trwająca zwykle około 28 godzin, która okazała się skutecznym sposobem na przedostanie się z Korei Południowej do Chin, stając się wygodną bramą między dwoma krajami.

Ich wspaniały statek M / V Arafura Lily został zbudowany w maju 1996 roku: osiąga długość 150 metrów i szerokośc niespełna 23 metrów. Statek może przewieźć do 394 pasażerów, którzy mogą wybierać spośród różnego rodzaju zakwaterowania. Pokoje dwuosobowe są odrobinę droższe, ale warto jest zapłacić tą cenę za odrobinę luksusu, podczas gdy ekonomiczne zakwaterowanie jest niedrogie, ale również wygodne.

Przed wejściem na pokład przyjazna i pracowita obsługa zadba o twój bagaż (maksymalnie dwie sztuki na pasażera) i przeprwadzi odprawę w szybki i bezproblemowy sposób. Pełna procedura bezpieczeństwa ma miejsce przed każdym rejsem, aby zagwarantować bezpieczny i spokojny rejs dla każdego pasażera.

Directferries.pl pozwala na porównanie Yingkou Ferry rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.