Yaeyama Kanko Ferry
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Yaeyama Kanko Ferry

Yaeyama Kanko Prom ma swoją siedzibę na Wyspie Ishigaki i oferuje przeprawy promowe w obszarze Wysp Yaeyama w prefekturze Okinawa, znanych ze swoich wspaniałych, białych i piaszczystych plaż.

W ciągu roku wyspy są odwiedzane przez wielu turystów, dlatego też Yaeyama Kanko Ferry postanowiła wyjść im naprzeciw i sporządzić dogodny rozkład połączeń. Ich flota składa się z różnego rodzaju statków, począwszy od dużych statków towarowych poprzez promy pasażerskie, a skończywszy na szybkich łodziach.

Podczas rejsu można zrelaksować się w przestronnej strefie miejsc siedzących bądź wyjść na duży słoneczny taras, skąd możesz podziwiać wspaniałe krajobrazy tego archipelagu.

Yaeyama Kanko Ferry zabierze Cię w krótkim czasie do jednych z najlepszych miejsc przeznaczonych do nurkowania w tym regionie. Jest to również firma, która na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo i wygodę swoich klientów.

Z directferries.pl można znaleźć Yaeyama Kanko Ferry rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Yaeyama Kanko Ferry bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Yaeyama Kanko Ferry z innymi firmami promowymi.

Yaeyama Kanko Ferry routes and ports

Alternatywne firmy i trasy

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.