COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Yaeyama Kanko Ferry

Yaeyama Kanko Prom ma swoją siedzibę na Wyspie Ishigaki i oferuje przeprawy promowe w obszarze Wysp Yaeyama w prefekturze Okinawa, znanych ze swoich wspaniałych, białych i piaszczystych plaż.

W ciągu roku wyspy są odwiedzane przez wielu turystów, dlatego też Yaeyama Kanko Ferry postanowiła wyjść im naprzeciw i sporządzić dogodny rozkład połączeń. Ich flota składa się z różnego rodzaju statków, począwszy od dużych statków towarowych poprzez promy pasażerskie, a skończywszy na szybkich łodziach.

Podczas rejsu można zrelaksować się w przestronnej strefie miejsc siedzących bądź wyjść na duży słoneczny taras, skąd możesz podziwiać wspaniałe krajobrazy tego archipelagu.

Yaeyama Kanko Ferry zabierze Cię w krótkim czasie do jednych z najlepszych miejsc przeznaczonych do nurkowania w tym regionie. Jest to również firma, która na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo i wygodę swoich klientów.

Z directferries.pl można znaleźć Yaeyama Kanko Ferry rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Yaeyama Kanko Ferry bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Yaeyama Kanko Ferry z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Yaeyama Kanko Ferry

Alternatywne firmy i trasy