COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Wallaroo - Lucky Bay jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Przewoźnicy Promowi - Wallaroo - Lucky Bay

Prom Wallaroo do Lucky Bay

Z Direct Ferries mozesz porownac promy w Australia na polaczeniu Wallaroo Lucky Bay dzieki naszej wyszukiwarce cen.

Oferujemy aktualne ceny promów z Wallaroo do Lucky Bay bezpośrednio od operatorów promowych. Ceny możesz porównać, aby zaoszczędzić na swoim połączeniu. Uzyskanie ceny i rezerwacja biletu do Australia nigdy nie była łatwiejsza.

Szybko i latwo otrzymasz ceny biletow promowych! Poprostu wybierz miejsce wyplyniecia z Wyszukiwarka, Wallaroo Lucky Bay z menu trasy, liczbe pasazerow i wcisnij przycisk wyszukiwania.

Wallaroo - Przewodnik

Wallaroo to miasto i port znajdujacy się na zachodniej stronie Półwyspu Yorke w Południowej Australii. Miasto leży nad brzegiem morza i 13 metrów nad poziomem morza. Klimat miasta jest srodziemnomorski, suchy, jego temperatura jest o kilka stopni wyższa od temperatury Adelajdy. Zakresy temperatur są podobne do tych z Kadina. Miasto leży około 160 kilometrów na północ, na zachód od Adelajdy i jest jednym z miast Trojkata Miedzi, słynne z górnictwa miedzi i są zbiorczo nazywane "Małym Cornwall". Nazwa miasta pochodzi od Aborygenów słowa "Wadlu Waru", które oznacza mocz kangura! Po 1865 było 3000 mieszkańców, a dobil do 5000, w 1920 roku. Byl największym i najważniejszym portem na Półwyspie Yorke.

Sa codziennie promy, które kursuja pomiędzy portem w Wallaroo i Lucky Bay, w pobliżu Cowell na Półwyspie Eyre.


Lucky Bay - Przewodnik

Polozony na Polwyspie Eyre w Australii Poludniowej, szczescie Bay zostal nazwany przez Matthew Flinders w 1802 roku, podczas zwiedzania wybrzeza. Podczas gdy w zatoce, jego botanik Robert Brown, odkrył i nazwał wiele nowych gatunków roślin.Zatoka jest idealna na nurkowanie, plywanie, wedkarstwo, surfing i do uruchamiania malych lodzi. Nalezy pamiętac, ze te plaze sa notorycznie zdradliwe dla pojazdow i latwo jest sie ugrzęznąc w najbardziej niewinne spojrzenie mokrym lub suchym piasku.

Polwysep Eyre jest trojkatny polwysep, ktory jest ograniczony od wschodu Spencer Gulf, od zachodu Wielkiej Zatoka Australijska i na polnoc przez Gawler zakresy. Jej nazwa pochodzi od odkrywcy Edward John Eyre, ktory badal czesci regionu między 1839-1841.Pierwsza linia brzegowa zostala mapach przez wypraw Matthew Flinders w 1801-1802 i francuskiego odkrywcy Nicolas Baudin w tym samym czasie.

Port jest koniec prom pasazerski, ktory transportuje pojazdow i pasazerow w obrębie Zatoki pomiędzy: Lucky Spencera zatoke i Wallaroo.