Voyager
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Voyager

Voyager to przewoźnik na Karaibach oferujący szybkie połączenia pomiędzy Sint Maarten i Saint-Barthélemy, należącymi do francuskiego terytorium zamorskiego Małych Antyli.

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1995 roku, a jej statki od tego czasu przewiozły już ponad 1 mln pasażerów pomiędzy tymi pięknymi wyspami. Wszystko to dzięki dogodnemu rozkładowi połączeń (kilka kursów dziennie trwających zaledwie 30 minut) oraz wykorzystaniu najwyższej jakości promów, które są największymi na Sint Maarten.

Flota składa się z 3 statków posiadających aluminiowe kadłuby, które zostały specjalnie zaprojektowane na przeprawy po Morzu Karaibskim. "Voyager 1" i "Voyager 2" mogą pomieścić ponad 100 pasażerów i poruszają się z prędkością od 23 do 25 węzłów. Ich najnowszy statek "Voyager 3 Dreamliner" to wodolot katamaran, zaprojektowany tak, aby wywoływać jak najmniejszy opór, umożliwiając tym samym rozwinięcie większej prędkości.

Każdy prom oferuje komfortowe wnętrza z dużymi oknami z panoramicznym widokiem na Karaiby. Możesz również skorzystać z lunety, aby poobserwować wieloryby, a w międzyczasie delektować się darmowymi drinkami serwowanymi przez przyjazną załogę Voyager. Możesz również wybrać pomiędzy odkrytym pokładem a w pełni klimatyzowanym niższym pokładem.

Voyager3 Dreamliner, zbudowany w 2011 roku, jest również wyposażony w system audio i video. Ponadto posiada 2 silniki o mocy 1300 KM i oferuje luksusowe kabiny Business Class.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Voyager harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.