Volos do Mantoudi Prom

Volos Mantoudi polaczenie laczy Grecja z Grecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Anes Ferries. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 5 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Volos Mantoudi zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Volos - Mantoudi Armatorzy Promowi

  • Anes Ferries
    • 7 Cotygodniowe Przeprawy 5 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Volos Mantoudi

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Volos Mantoudi to samochod i 2 pasazerów.

Volos Przewodnik

Greckie miasto i port w Volos znajduje się w Tesalii w Grecji kontynentalnej i jest około 325 km na północ od Aten i 215 km na południe od Salonik. Port miasta jest jedynym dostępem regionu do morza. Miasto jest stolicą regionu Magnesia. Port Volos jest jednym z najnowszych portów w Grecji, gdzie wiele budynków zostalo wybudowanych po 1955 jest, kiedy trzęsienie ziemi zniszczyło wiele wczesniejszych konstrukcji. Uniwersytet Tesalii znajduje się w mieście, które jest również centrum produkcji, usług i turystyki w regionie. Miasto odegrało ważną rolę w 2004 podczas Igrzysk Olimpijskich, jak od tego czasu gościł także inne wydarzenia sportowe, takie jak Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce. Miasto również bylo gospodarzem 7. Międzynarodowej Olimpiady Astronomii i Astrofizyki w lipcu i sierpniu 2013.

Miasto jest uważane za jedno z najpiękniejszych w Grecji i jego długa historie można zobaczyć w budynkach. Liczne rezydencje, budynki miejskie, muzea, piękne kościoły wszystkie składają się na miejsce warte odwiedzenia.

Z portu miejskiego, promy odplywaja do Skiathos, Alonissos, Glossa i Skopelos.