COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ventotene - Terracina jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Poncjanskie do Włochy.

Przewoźnicy Promowi - Ventotene - Terracina

    • 1 Przeprawy Tygodniowo 2 godz 5 min
    • Uzyskaj cenę

Prom Ventotene do Terracina

Ventotene Terracina polaczenie laczy Wyspy Poncjanskie z Włochy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, NLG. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny 5 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Ventotene Terracina zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Ventotene - Przewodnik

Ventotene to miejscowość i gmina we Włoszech, w regionie Lacjum.


Terracina - Przewodnik

Włoski miasta Terracina to nadmorski kurort na południu regionu Lazio, położony między Rzymem i Neapolem. To było ważnym portem na rzymskim Via Appia, a miejsce głównego świątyni Jowisza. Dzisiaj nowoczesne miasto rozciąga się na równinie poniżej wzgórza, wzdłuż szerokiej, piaszczystej plaży, która przyciąga wielu turystów latem.Nowoczesna część Terracina ma szerokie zadrzewionej bulwary prowadzące do plaży na zachód od portu.Morze i piasek są główną atrakcją tego miasta dla wielu chorób przenoszonych drogą płciową włoski letnich turystów. Odpływają promy z portu na Wyspy Poncjańskie.Łodzią wysadzanej prowadzi do portu z terenu dworca autobusowego, przekazując rybny sali, gdzie skrzynie są ładowane ze świeżych ryb. Aby uzyskać więcej uroku i historii, głowy do Centro Storico, w starej części miasta, które znajduje się pod górę od dworca autobusowego.Historyczne centrum Terracina jest Piazza del Municipio, dość pojemnik piazza zawierające kostki brukowej z Forum Romanum, rozpadającej się brama, katedry miasta, w siedzibie rady miasta i muzeum archeologicznego. W pobliżu można również zobaczyć starożytne utwardzoną odcinek Via Appia.

Promy z miejskiego portu łączy Terracina na wyspę Ponza.