Uwajima-Unyu Ferries
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Uwajima-Unyu Ferries

Uwajima-Unyu Ferries łączy wyspy Sikoku i Kiushu na południu Japonii na trasie między portami Yawatahama, Beppu, a Usuki.

Zalozony w 1884 Uwajima-Unyu Ferries pozwala podrozwac Ci pomiedzy shikoku, a Kyushu morzem, unikajac dlugich innych podrozy.

Polaczenie pomiedzy Yawatahama, a Beepu jest ok 2 godz i 50 min. Rejs pomiedzy Yawatahama, a Usuki trwa ok2 godz i 25 min. Beppu jest popularnym miejscem docelowym znanym z ich goracych zrodel.

Uwajima-Unyu Ferries uzywaja 4 ultranowoczesne promy do obslugi swoich tras - Akatsukimaru, Oita, Ehime i Sakura, moga zabrac od 485 do 610 pasazerow i 145 samochodow. Akatsukimaru jest ich najnowszym statkiem dzialajacym od 2014 roku. Na pokladzie znajdziesz przestronne pomieszczeniach, fotele do masazu, iPad do wyposazenia, bezprzewodowy internet i sklep oferujacy wiele produktow, w tym pamiatki i alkohol.

Niezaleznie od tego czy podrozujesz w interesach czy jako wycieczkowy urlop, Uwajima-Unyu Ferries sa idealnym pomyslem do odwiedzenia Shikoku i Kiusiu, w kazdej chwili.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Uwajima-Unyu Ferries i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Uwajima-Unyu Ferries. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Na pokładzie Uwajima-Unyu Ferries

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.