Tuana Maritime
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Tuana Maritime

Tuana Maritime pływa pomiędzy tureckim portem Fethiye, a grecką wyspą Rodos.

Zalozona pod koniec 2011 roku na wyspie Rodos, glownym celem Tuana Maritime jest oferowanie cen biletow w atrakcyjnej cenie, polaczenie, ktore przekracza wszelkie oczekiwania.

Przeplyw miedzy Turcją i Rhodos trwa okolo dziewiecdziesieciu minut i dziala od kwietnia do pazdziernika, w godzinach szczytu ze zwiekszona czestotliwoscia. Tuana Maritime swiadczy uslugi promowe z dwoma nowoczesnymi statkami pasazerskimi - Aegean Queen i Flying Poseidon.

Aegean Queen moze przewozic do 336 pasazerow, podczas gdy szybszy, mniejszy Flying Poseidon przewozi do 125 pasazerow. Ze względu na to, ze promy sa wysokiej predkosci, urządzenia na pokladzie sa ograniczoneso foteli i toilet. Rowniez istenieje mozliwosc zakupu zimnych napojow i przekasek w czasie podrozy.

Z directferries.pl można znaleźć Tuana Maritime rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Tuana Maritime bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Tuana Maritime z innymi firmami promowymi.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.