Niestety, Trieste - Patras usługa nie jest już dostępna.
...

Promy do Trieste - Patras

Serwis Trieste - Patras byl operowany przez Grimaldi Lines & Minoan Lines.

Pomimo tego, ze polaczenie promowe nie jest obecnie dostepne, jako strona ze stosunkowa duza skala polaczen, pracujaca z wiekszoscia firm promowych, jestesmy w stanie zaoferowac Panstwu alternatywne przeprawy promowe operowane z Wlochy lub do Grecji, ktore zostaly przedstawione ponizej.

Kliknij link ponizej dla dalszych informacji lub wybierz z menu po lewej stronie, aby porownac ceny biletow, rozklady i zarezerwowac bilety promowe teraz.

Alternatywne polaczenia na trasie Trieste Patras

Średnia cena promu Trieste Patras

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Trieste Patras to samochod + 2 pasazerów.

Trieste Przewodnik

Miasto Triest znajduje się w północno-wschodniej części Włoch, między Morzem Adriatyckim i Słowenia. Miasto ma wiele teatrów i kwitnące sceny kulturalne. Teatry w mieście to Opera Teatro Lirico Giuseppe Verdi, Politeama Rossetti, Teatr słoweńska w Trieście, Teatro La Contrada i Teatro miela. Popularną atrakcją w mieście jest Castello Miramare, który został wybudowany w latach 1856 i 1860 roku i znajduje się na nabrzeżu, około 8 km od miasta. Ogrody zamkowe są otwarte dla publiczności i zawierają wiele drzew i dwa stawy, z których jeden jest znany z łabędzi i drugi dla swoich kwiatów lotosu. Istnieje również Zamek i mała kaplica, gdzie krzyż wykonany z pozostałościami "Novara" został zachowany.

Port zapewnia odpowiednie udogodnienia dla pasażerów. Terminal pasażerski Stazione Marittima posiada salon, kawiarnie, toalety, sklep ogólnospożywczy i telefon. Promy z portu wyplywaja do Puli w Chorwacji i Igoumenitsa w Grecji.

Patras Przewodnik

Greckie miasto Patras znajduje się około 215 km na zachód od Aten i jest stolica regionu zachodniej Grecji, w północnej części Peloponezu. Odwiedzający miasto powinni rozpocząć poszukiwania od Aghiou Nikolaou, najbardziej znanej ulicy w mieście. Tam, 192 kroki doprowadzą do Starego Miasta. Spacer po brukowanych uliczkach ujawni wielkie kolorowymi neoklasycystyczny rezydencjach, które służą jako przypomnienie wspaniałej przeszłości miasta. Następnie wizyta miasta średniowieczny zamek, zbudowali w drugiej połowie 6 wieku naszej ery na ruinach starożytnego Akropolu. Jej ściany otaczają powierzchnię około 22 m kwZamek składa się z trójkątnym związku zewnętrznej wzmocnionej z wież i murów obronnych. Przejść obok pozostałych budynków i zapierające dech w piersiach widoki na miasto.

Istnieje kilka miejsc w okolicy Patras, ktory honoruje słynnego greckiego poete Kostis Palamas..