Trieste Lines
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Trieste Lines

Triest Lines została założona w 2001 roku. Oferuje szybkie połączenia promowe między Triestem w północno-wschodniej części Włoch a miejscowościami na wybrzeżu Istrii, półwyspu położonego na północ od Chorwacji.

Na początku spółka oferowała rejsy pomiędzy Triestem a Pulą, ale szybko rozszerzyła swoją ofertę, wprowadzając trasy obejmujące Poreč, Rovinj i Piran.

Triest Line od początku stawiała na szybkość, wydajność i bezpieczeństwo i po niedługim czasie od założenia stała się jedną z najbardziej popularnych firm promowych regionu. Ich flota to nowoczesne wodoloty "Calarossa" ," Cris M "i "Fiammetta M ", zapewniające podróż w najlepszym stylu.

Podróżując z Triest Line, mozesz poznać zarówno kosmopolityczny Triest jak i wspaniałe nadmorskie miejscowości Istrii.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Trieste Lines harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.