COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Trieste Lines

Triest Lines została założona w 2001 roku. Oferuje szybkie połączenia promowe między Triestem w północno-wschodniej części Włoch a miejscowościami na wybrzeżu Istrii, półwyspu położonego na północ od Chorwacji.

Na początku spółka oferowała rejsy pomiędzy Triestem a Pulą, ale szybko rozszerzyła swoją ofertę, wprowadzając trasy obejmujące Poreč, Rovinj i Piran.

Triest Line od początku stawiała na szybkość, wydajność i bezpieczeństwo i po niedługim czasie od założenia stała się jedną z najbardziej popularnych firm promowych regionu. Ich flota to nowoczesne wodoloty "Calarossa" ," Cris M "i "Fiammetta M ", zapewniające podróż w najlepszym stylu.

Podróżując z Triest Line, mozesz poznać zarówno kosmopolityczny Triest jak i wspaniałe nadmorskie miejscowości Istrii.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Trieste Lines harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.