Trelleborg do Swinoujscie Prom

Trelleborg Swinoujscie polaczenie laczy Szwecja z Polska. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, TT Line. Polaczenie odbywa sie do 9 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 5 godziny 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Trelleborg Swinoujscie zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Trelleborg - Swinoujscie Armatorzy Promowi

 • TT Line
  • 9 przeprawy w tygodniu 5 godz 45 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Trelleborg Swinoujscie

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Trelleborg Swinoujscie to samochod + 2 pasazerów.

Opinie na temat promów Trelleborg - Swinoujscie Prom

 • "opinia"

  jestem zadowolona i polecam tt-line innym

  Opinia anonimowa płynął na trasie Trelleborg Swinoujscie z TT Line na statku Nils Dacke

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Dobry rejs"

  Punktualny,czysto,miła obsługa

  Grzegorz płynął na trasie Trelleborg Swinoujscie z TT Line na statku Nils Dacke

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Wszystko było ok :)"

  Wszystko przebiegło w przyjemne atmoswerze i jasno i za dobrą cenę.

  Mateusz płynął na trasie Trelleborg Swinoujscie z TT Line na statku Nils Dacke

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "super firma"

  drogie spanie i jedzenie ale wszystko poza tym super

  Piotr płynął na trasie Trelleborg Swinoujscie z TT Line na statku Nils Dacke

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Trelleborg Przewodnik

Trelleborg to miasto położone w powiecie Skanii w południowej Szwecji. Początki miasta sięgają czasow, kiedy zostal przedstawiony jako prezent ślubny szwedzkiego księcia Waldemara z rodziny królewskiej w 1257. Dunczycy wzieli miasto z powrotem, i pozostawało pod Duńskim panowaniem aż do 1658. Trelleborg stał się miastem przemysłowym na koniec 19 wieku i to industrializacja odegrała ważną rolę w rozwoju miasta. Miasto jest popularne wśród turystów ze Szwecji i Niemiec, głównie ze względu na promy do Rostock, Sassnitz i Lübeck-Travemünde w Niemczech. Promy zaczely żeglowac do portu w 1897 roku, z trasa do Travemunde ustanowiona w 1962 roku. Promy przewoza zarówno pasażerów na wycieczki, samochody z rodzinami i ciężkie ciężarówk,i przez Europę. W 1917 roku, Lenin przyjechał promem z Sassnitz do Trelleborga w drodze z emigracji do Rosji, aby doprowadzić do rewolucji.

Swinoujscie Przewodnik

Miasto Świnoujście znajduje się na dalekiej północy zachodniej części Polski, przy ujściu rzek do Morza Bałtyckiego Istnieje Świny 44 wysp na obszarze miasta, ale tylko trzy z nich są wypełniane - Wolin, Który jest największym wyspa w Polsce i Uznam Karsibor. Ponad 80%mieszkańców żyje w polskiej części wyspy Uznam (większa część należy do Niemiec). Graniczy z Zalewem Szczecińskim, Morza Bałtyckiego i granicy niemieckiej, Świnoujście i jego stanowisko zajmuje powierzchnię około 200tys. km. i jest najbliżej polskim miastem Danii (150 km) i Szwecji (175 km), podczas gdy Berlin jest tylko 160km stąd. Wyspa Wolin jest domem symbol miasta, zabytkowej latarni, które na wysokości 68 m jest najwyższym na wybrzeżu Morza Bałtyckiego. To przeszedł gruntowny odbudowy w 2000 roku i od tego czasu został otwarty dla publiczności i gościom wspaniały widok Świnoujścia i okolic od góry. Świnoujście posiada największy i najbardziej nowoczesny terminal promowy w Polsce, z regularnych połączeń do miejsc w Danii i Szwecji.