Prom Trelleborg do Swinoujscie

Trelleborg Swinoujscie polaczenie laczy Szwecja z Polska. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, TT Line. Polaczenie odbywa sie do 9 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 6 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Trelleborg Swinoujscie zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Trelleborg - Swinoujscie

Średnia cena promu Trelleborg Swinoujscie

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Trelleborg Swinoujscie to samochod + 2 pasażerów.

Opinie na temat Prom Trelleborg - Swinoujscie

 • "Zmieńcie adres przystani na rezerwacji."

  Prom ok, ale adres na rezerwacji, gdzie należy zgłosić się przed wypłynięciem - już nie. Kieruje do odprawy pieszej podczas gdy my płynęliśmy z samochodem. Podziękowania dla Pani z hotelu Clarion, którą nas pokierowała.

  Grzegorz płynął na trasie Trelleborg Swinoujscie z TT Line na statku Nils Dacke

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "opinia"

  jestem zadowolona i polecam tt-line innym

  Opinia anonimowa płynął na trasie Trelleborg Swinoujscie z TT Line na statku Nils Dacke

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Dobry rejs"

  Punktualny,czysto,miła obsługa

  Grzegorz płynął na trasie Trelleborg Swinoujscie z TT Line na statku Nils Dacke

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Wszystko było ok :)"

  Wszystko przebiegło w przyjemne atmoswerze i jasno i za dobrą cenę.

  Mateusz płynął na trasie Trelleborg Swinoujscie z TT Line na statku Nils Dacke

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Trelleborg - Przewodnik

Trelleborg to miasto położone w powiecie Skanii w południowej Szwecji. Początki miasta sięgają czasów, kiedy został przedstawiony jako prezent ślubny szwedzkiego księcia Waldemara z rodziny królewskiej w 1257. Duńczycy wzięli miasto z powrotem, i pozostawało pod duńskim panowaniem aż do 1658. Trelleborg stał się miastem przemysłowym na koniec 19 wieku i to industrializacja odegrała ważną rolę w rozwoju miasta. Miasto jest popularne wśród turystów ze Szwecji i Niemiec, głównie ze względu na promy do Rostock, Sassnitz i Lübeck-Travemünde w Niemczech. Promy zaczęły przypływać do portu w 1897 roku, dzięki trasie do Travemunde ustanowionej w 1962 roku. Promy przewoźą zarówno pasażerów na wycieczki, samochody z rodzinami i ciężkie ciężarówki. W 1917 roku, Lenin przyjechał promem z Sassnitz do Trelleborga w drodze z emigracji do Rosji, aby doprowadzić do rewolucji.

Swinoujscie - Przewodnik

Miasto Świnoujście znajduje się w północno - zachodniej części Polski, przy ujściu rzeki Świny do Morza Bałtyckiego. Obszar miasta leży na 44 wyspach, ale tylko trzy z nich są zamieszkane – Wolin – największa wyspa w Polsce, Uznam oraz Karsibór. Ponad 80% mieszkańców żyje w polskiej części wyspy Uznam (większa część należy do Niemiec). Wyspa Wolin posiada zabytkową latarnię, która ma wysokość 68m i jest najwyższa na wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Rozciąga się z niej wspaniały widok na Świnoujście i okolice. Świnoujście posiada największy i najbardziej nowoczesny terminal promowy w Polsce, oferując regularne połączenia do Danii i Szwecji.