COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Trelleborg - Swinoujscie jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Szwecja do Polski.

Na pokładzie promów

Przewoźnicy Promowi - Trelleborg - Swinoujscie

  • 5 Sailings Weekly 6 hr
  • Get price

Opinie na temat Prom Trelleborg - Swinoujscie

 • "Polecam serdecznie "

  Polecam. Wygodnie i bez problemow.

  'Peter Pan' travelled on Peter Pan

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Сервіс на висоті"

  Все прибрано і чисто, рекомендую для подорожі з сімєю.

  'Tom Sawyer' travelled on Tom Sawyer

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Molotar"

  Bardzo dobrze !!! Polecam .

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Jestem bardzo zadowolony"

  Czysto i schludnie

  'Peter Pan' travelled on Peter Pan

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Trelleborg do Swinoujscie

Trelleborg Swinoujscie polaczenie laczy Szwecja z Polska. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, TT Line. Polaczenie odbywa sie do 5 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 6 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Trelleborg Swinoujscie zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Trelleborg - Przewodnik

Trelleborg to miasto położone w powiecie Skanii w południowej Szwecji. Początki miasta sięgają czasów, kiedy został przedstawiony jako prezent ślubny szwedzkiego księcia Waldemara z rodziny królewskiej w 1257. Duńczycy wzięli miasto z powrotem, i pozostawało pod duńskim panowaniem aż do 1658. Trelleborg stał się miastem przemysłowym na koniec 19 wieku i to industrializacja odegrała ważną rolę w rozwoju miasta. Miasto jest popularne wśród turystów ze Szwecji i Niemiec, głównie ze względu na promy do Rostock, Sassnitz i Lübeck-Travemünde w Niemczech. Promy zaczęły przypływać do portu w 1897 roku, dzięki trasie do Travemunde ustanowionej w 1962 roku. Promy przewoźą zarówno pasażerów na wycieczki, samochody z rodzinami i ciężkie ciężarówki. W 1917 roku, Lenin przyjechał promem z Sassnitz do Trelleborga w drodze z emigracji do Rosji, aby doprowadzić do rewolucji.


Swinoujscie - Przewodnik

Miasto Świnoujście znajduje się w północno - zachodniej części Polski, przy ujściu rzeki Świny do Morza Bałtyckiego. Obszar miasta leży na 44 wyspach, ale tylko trzy z nich są zamieszkane – Wolin – największa wyspa w Polsce, Uznam oraz Karsibór. Ponad 80% mieszkańców żyje w polskiej części wyspy Uznam (większa część należy do Niemiec). Wyspa Wolin posiada zabytkową latarnię, która ma wysokość 68m i jest najwyższa na wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Rozciąga się z niej wspaniały widok na Świnoujście i okolice. Świnoujście posiada największy i najbardziej nowoczesny terminal promowy w Polsce, oferując regularne połączenia do Danii i Szwecji.