Tokyo Kyusyu Ferry
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Tokyo Kyusyu Ferry

Tokyo Kyusyu to japoński operator, który zapewnia regularne promy z Shinmoji do Yokosuki przez cały rok. Obecnie posiada on w swojej flocie dwa statki: Hamayu i Soleil. Oba są szybkimi promami zdolnymi do podróżowania między Yokosuką a Shinmoji w około 21 godzin.

Tokyo Kyusyu oferuje szeroką gamę udogodnień na pokładzie swoich statków, w tym sklep, saunę, prysznic, salę sportową, kino, pokój zabaw dla dzieci oraz restaurację serwującą śniadania, obiady i kolacje. Na pokładzie dostępne jest również bezpłatne Wi-Fi. Pasażerowie mogą również wybierać spośród wielu kabin, w tym kabin 4-osobowych i kabin przyjaznych zwierzętom z łazienką.

Rejsy z Tokyo Kyusyu można rezerwować na 2 miesiące przed datą wypłynięcia. Z Direct Ferries możesz znaleźć rozkłady rejsów Tokyo Kyusyu, ceny i zarezerwować bilety promowe Tokyo Kyusyu. W stosownych przypadkach porównamy również Tokyo Kyusyu z alternatywnymi firmami promowymi, abyś mógł znaleźć najlepszą cenę dla siebie.

Z directferries.pl można znaleźć Tokyo Kyusyu Ferry rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Tokyo Kyusyu Ferry bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Tokyo Kyusyu Ferry z innymi firmami promowymi.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.