COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Tokai Kisen

Tokai Kisen jest wiodącym operatorem promowym, który łączy szereg portów jak Tokio, Chiba, Kanagawa i prefekturę Shizuoka z Wyspami Izu, zapewniając szereg przepraw przez cały rok.

Tokai Kisen posiada historię ponad 120 lat od powstania w 1889 roku Ich flota składa się z dwóch dużych statków pasażerskich Tachibana-Maru i Salvia-Maru, jak również czterech kolorowych atramentowych promów - Siedem Wyspa AI, Siedem Wyspa niji, Siedem Wyspa Tomo i Siedem Wyspa Tairyo.

Z ich odrzutowych promów, można podróżować głównie z Takeshiba Terminal w Tokio, portu Kurihama w Kanagawa i port w Atami w Shizuoka do Izu Oshima, Oshima, Niijima, Shikinejima i Yakushima Wyspy Izu. Przejścia szybkich między Tokio i Izu Oshima zająć około 1 godziny i 45 minut, a podróż między Atami i Izu Oshima jest tylko 45 minut. Tokai Kisen zapewnia również wiele rejsy między wyspami Izu.

118 metrów Tachibana-Maru jest w służbie od czerwca 2014 roku i może pomieścić do 1000 osób, podczas gdy mniejsze Salvia Maru został zbudowany w grudniu 1992 roku o pojemności 816 pasażerów. Na pokładzie, znajdziesz całe mnóstwo udogodnień, takich jak restauracja, pokój dla niepalących, łazienka z prysznicem, automatów i publicznych toalet. Jest też duży wybór noclegów w kabinie na pokładzie w ofercie na każdą kieszeń, która zapewnia przyjeździe świeże w miejscu docelowym.

Tachibana-Maru zwykle odbiega od Takeshiba Terminal w Tokio do Miyakejima, Mikurajima i Hachijojima noc. Przejścia się od 6 godzin i 30 minut do 10 godzin i 20 minut, w zależności od drogi. Pozostałe statki Salvia-Maru żagle z Tokio i Jokohamy, aby bliżej Izu Oshima, Toshima, Niijima, Kozushima również z dnia na dzień. Jeśli chcesz podróżować w ciągu dnia, promy odrzutowe są dostępne dla Twojej wygody.

Wyspy Izu to grupa wysp pod administracją Tokio i leżą na Oceanie Spokojnym. W przeciwieństwie do miasta Tokio, te wyspy są wypełnione naturalnym pięknem i obejmują wiele dziewicze plaże, czynne wulkany, mnóstwo dzikich zwierząt, takich jak delfiny i wieloryby. Również wyspy mają jedne z najlepszych miejsc do surfowania i patrzeć w gwiazdy w Japonii.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Tokai Kisen harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Wszystkie trasy Tokai Kisen