Tokai Kisen
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Tokai Kisen

Tokai Kisen jest wiodącym operatorem promowym, który łączy szereg portów jak Tokio, Chiba, Kanagawa i prefekturę Shizuoka z Wyspami Izu, zapewniając szereg przepraw przez cały rok.

Tokai Kisen posiada historię ponad 120 lat od powstania w 1889 roku Ich flota składa się z dwóch dużych statków pasażerskich Tachibana-Maru i Salvia-Maru, jak również czterech kolorowych atramentowych promów - Siedem Wyspa AI, Siedem Wyspa niji, Siedem Wyspa Tomo i Siedem Wyspa Tairyo.

Z ich odrzutowych promów, można podróżować głównie z Takeshiba Terminal w Tokio, portu Kurihama w Kanagawa i port w Atami w Shizuoka do Izu Oshima, Oshima, Niijima, Shikinejima i Yakushima Wyspy Izu. Przejścia szybkich między Tokio i Izu Oshima zająć około 1 godziny i 45 minut, a podróż między Atami i Izu Oshima jest tylko 45 minut. Tokai Kisen zapewnia również wiele rejsy między wyspami Izu.

118 metrów Tachibana-Maru jest w służbie od czerwca 2014 roku i może pomieścić do 1000 osób, podczas gdy mniejsze Salvia Maru został zbudowany w grudniu 1992 roku o pojemności 816 pasażerów. Na pokładzie, znajdziesz całe mnóstwo udogodnień, takich jak restauracja, pokój dla niepalących, łazienka z prysznicem, automatów i publicznych toalet. Jest też duży wybór noclegów w kabinie na pokładzie w ofercie na każdą kieszeń, która zapewnia przyjeździe świeże w miejscu docelowym.

Tachibana-Maru zwykle odbiega od Takeshiba Terminal w Tokio do Miyakejima, Mikurajima i Hachijojima noc. Przejścia się od 6 godzin i 30 minut do 10 godzin i 20 minut, w zależności od drogi. Pozostałe statki Salvia-Maru żagle z Tokio i Jokohamy, aby bliżej Izu Oshima, Toshima, Niijima, Kozushima również z dnia na dzień. Jeśli chcesz podróżować w ciągu dnia, promy odrzutowe są dostępne dla Twojej wygody.

Wyspy Izu to grupa wysp pod administracją Tokio i leżą na Oceanie Spokojnym. W przeciwieństwie do miasta Tokio, te wyspy są wypełnione naturalnym pięknem i obejmują wiele dziewicze plaże, czynne wulkany, mnóstwo dzikich zwierząt, takich jak delfiny i wieloryby. Również wyspy mają jedne z najlepszych miejsc do surfowania i patrzeć w gwiazdy w Japonii.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Tokai Kisen harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Wszystkie trasy Tokai Kisen

Tokai Kisen routes and ports

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.