COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Tasmania

Tasmania lub "Tassie" jak jest znany lokalnie znajduje się około dwieście czterdzieści kilometrów od południowo-wschodniego wybrzeżu kontynentalnej Australii i ma zaludnienei od około pół mlliona.

Tasmania jest miejscem dzikich i pięknych krajobrazów, przyjazny, pomocnych osób, wspaniałego wina i żywności i wciągającej historii wywołany przez spektakularne ruiny.

Jest to także najmniejszy stan Australii i najbardziej zróżnicowanym geograficznie z ponad 40 procent Tasmanii zastrzeżone jako obszaru parku narodowego i światowego dziedzictwa.

Niezależnie od tego, gdzie jesteś w Tasmanii, czy spędzasz czas w jednym miejscu, lub zwiedzasz wyspe, wiemy ze, będziesz zachwycony, tym co znajdziesz i zaskoczony, jak dużo większa Tasmania naprawdę jest w środku.

Dojazd do Tasmanii przez morze jest stosunkowo prosty i bezstresowe. Odpływają promy z Port Melbourne w kontynentalnej części Australii i dokuja w Esplanade w East Devonport w północnej części Tasmanii. Popularne przejście operuje przez cały rok i jest prowadzona przez TT-Line z ich promami Spirit of Tasmania.

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

    • 7 przeprawy w tygodniu 9 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Na pokładzie promów

Dowiedz się, jak to jest na pokładzie promów przed podróżą.

Przewodniki, filmy i recenzje statków

Tasmania - Trasy i Porty