Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3633 trasach i z 780 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2.5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1.2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Tasmania

Tasmania lub "Tassie" jak jest znany lokalnie znajduje się około dwieście czterdzieści kilometrów od południowo-wschodniego wybrzeżu kontynentalnej Australii i ma zaludnienei od około pół mlliona.

Tasmania jest miejscem dzikich i pięknych krajobrazów, przyjazny, pomocnych osób, wspaniałego wina i żywności i wciągającej historii wywołany przez spektakularne ruiny.

Jest to także najmniejszy stan Australii i najbardziej zróżnicowanym geograficznie z ponad 40 procent Tasmanii zastrzeżone jako obszaru parku narodowego i światowego dziedzictwa.

Niezależnie od tego, gdzie jesteś w Tasmanii, czy spędzasz czas w jednym miejscu, lub zwiedzasz wyspe, wiemy ze, będziesz zachwycony, tym co znajdziesz i zaskoczony, jak dużo większa Tasmania naprawdę jest w środku.

Dojazd do Tasmanii przez morze jest stosunkowo prosty i bezstresowe. Odpływają promy z Port Melbourne w kontynentalnej części Australii i dokuja w Esplanade w East Devonport w północnej części Tasmanii. Popularne przejście operuje przez cały rok i jest prowadzona przez TT-Line z ich promami Spirit of Tasmania.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

  • Spirit Of Tasmania
    • Uzyskaj cenę

Tasmania - Trasy i Porty