Tanie promy do Walia z directferries.pl

Wyszukaj najlepsze oferty do Walia na naszej stronie tanie promy do Walia. directferries.pl ma dostęp do najtańszych ofert promowych z Walia od największych operatorów. Jeśli nie chcesz przegapić najtańszych ofert promowych do Walia lub ofert specjalnych dodaj naszą stronę na Twitter lub Facebook!

Aby sprawdzić połączenia promowe do Walia, odwiedź naszą stronę Promy do Walia.

O naszych ofertach specjalnych dowiesz się też

Walia - przewodnik

Walia to kraina o zróżnicowanym, urzekającym krajobrazie. Turyści przybywają tutaj, by wspinać się na szczyty górskie, spacerować po lasach, łowić ryby w szerokich rzekach i cieszyć się urokiem wybrzeży morskich. Liczne nadmorskie kąpieliska od dawna są ulubionym miejscem wypoczynku Anglików. Walia to jednak nie tylko piękne krajobrazy, ale także bogatą kulturę głęboko osadzoną w celtyckiej przeszłości, liczne malownicze zamki, ruiny klasztorów, rezydencje oraz miasta o wspaniałej architekturze.

Liczne uroki Walii, od dawna znane angielskim turystom, zyskują ostatnio coraz większe uznanie przybyszów z całego świata. Przyciąga ich tu nie tylko piękno krajobrazu, lecz także bogactwo kultury. Słynne są tutejsze męskie chóry, poezja i zamiłowanie do sportów zespołowych.