Tanie promy do Tunezja z directferries.pl

Wyszukaj najlepsze oferty do Tunezja na naszej stronie tanie promy do Tunezja. directferries.pl ma dostęp do najtańszych ofert promowych z Tunezja od największych operatorów. Jeśli nie chcesz przegapić najtańszych ofert promowych do Tunezja lub ofert specjalnych dodaj naszą stronę na Twitter lub Facebook!

Aby sprawdzić połączenia promowe do Tunezja, odwiedź naszą stronę Promy do Tunezja.

O naszych ofertach specjalnych dowiesz się też

Tunezja - przewodnik

Tunezja to państwo arabskie leżące w północnej Afryce nad Morzem Śródziemnym. Graniczy z Algierią i Libią, a ponad 40% jego terytorium zajmuje pustynia Sahara.
Ten arabsko-berberyjski naród jest jednym z najbardziej liberalnych ze świata muzułmańskiego; alkohol jest łatwo dostępny a kobiety nie czują się onieśmielone.

Wakacje w Tunezji do powiew egzotyki, smak niezwykłych potraw, orientalne zapachy i niezapomniane widoki. W tym starym arabskim kraju, którego historia liczy ponad 3000 lat można zwiedzić berberyjskie wioski, andaluzyjskie miasteczka, muzułmańskie ribaty i żydowskie synagogi.

Ruiny amfiteatru w El-Djem są zaliczane do najwspanialszych pozostałości z czasów rzymskich w Afryce. Świetnością dorównują im ruiny w Bulla Regia czy Dugdze. W Muzeum Bardo w Tunisie można podziwiać niepowtarzalną, jedną z najcenniejszych na świecie, kolekcję rzymskich mozaik. Islamskiemu dziedzictwu Tunezja zawdzięcza niezwykłą architekturę. W Tunezji znajduje się 8 miejsc wpisanych na Listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO.