Tanie promy do Sardynia z directferries.pl

Wyszukaj najlepsze oferty do Sardynia na naszej stronie tanie promy do Sardynia. directferries.pl ma dostęp do najtańszych ofert promowych z Sardynia od największych operatorów. Jeśli nie chcesz przegapić najtańszych ofert promowych do Sardynia lub ofert specjalnych dodaj naszą stronę na Twitter lub Facebook!

Aby sprawdzić połączenia promowe do Sardynia, odwiedź naszą stronę Promy do Sardynia.

O naszych ofertach specjalnych dowiesz się też

Mediterranea: do 30% zniżki na rejsy Grimaldi Lines

wysłano:02 grudnia 2019 09:56 operator promowy: Grimaldi Lines

Płyń po Morzu Śródziemnym liniami Grimaldi i zaoszczędź do 30% przy rezerwacji w Direct Ferries.

Jesienne żeglarskie: oszczędź 25% z GNV

wysłano:25 listopada 2019 12:20

Grandi Navi Veloci oferuje wiele tras na Morzu Śródziemnym, a wszystkie ich rejsy są otwarte na rezerwacje do grudnia 2020 roku!

Sardynia - przewodnik

Sardynia to skalista wyspa, druga pod względem wielkości na Morzu Śródziemnym, leżąca między Włochami, Hiszpanią i Tunezją, na południe od Korsyki. Jest częścią Włoch.

Wybrzeża wyspy są najczęściej wysokie i skaliste, z długimi, względnie prostymi odcinkami, wieloma wybitnymi cyplami, kilkoma szerokimi, głębokimi zatokami, wieloma przesmykami i z wieloma mniejszymi wyspami nieopodal wybrzeża.

Ta górzysta, leżąca na Morzu Śródziemnym wyspa stała się na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat niezwykle popularnym celem wypoczynku i ośrodkiem turystycznym. Sardynia przyciąga i zachwyca turystów z całego świata śródziemnomorskim klimatem, urokiem pejzaży na wybrzeżach oraz niezliczonymi zabytkami historycznymi, jak i prehistorycznymi.

Nie licząc autostrady, zbudowanej w czasie dyktatorskich rządów Mussoliniego, po Sardynii podróżujemy przypominającymi serpentynę szosami, po których od czasu do czasu wędrują stada owiec.

Tropicieli zaginionych cywilizacji z całego świata intrygują skupiska tajemniczych kamiennych budowli w kształcie wieży, zwanych nuraghe (nuragi). Naliczono ich na wyspie ponad siedem tysięcy.

Turyści stawiają pierwsze kroki w stolicy wyspy Cagliari, mieście liczącym sto siedemdziesiąt tysięcy mieszkańców, do którego docierają samolotami i promami.