Tanie promy do Kreta z directferries.pl

Wyszukaj najlepsze oferty do Kreta na naszej stronie tanie promy do Kreta. directferries.pl ma dostęp do najtańszych ofert promowych z Kreta od największych operatorów. Jeśli nie chcesz przegapić najtańszych ofert promowych do Kreta lub ofert specjalnych dodaj naszą stronę na Twitter lub Facebook!

Aby sprawdzić połączenia promowe do Kreta, odwiedź naszą stronę Promy do Kreta.

O naszych ofertach specjalnych dowiesz się też

Kreta - przewodnik

Kreta jest piątą co do wielkości wyspą na Morzu Śródziemnym i największą grecką wyspą, liczącą sobie pół miliona mieszkańców.

Gdyby istniał konkurs piękności greckich wysp, Kreta byłaby zdecydowanym faworytem. Wzdłuż linii brzegowej rozciągają się liczne piaszczysto-żwirowe plaże, osłonięte lasami cyprysów, sosen czy gajów oliwnych. Słoneczne lato sprawia, że sezon turystyczny trwa tutaj od kwietnia do października. W nadmorskich kurortach turyści znajdują to, o czym marzą planując wakacje: lazurowe morze, słoneczną pogodę, urozmaicone życie nocne i inne liczne atrakcje. Mili i przyjaźni mieszkańcy wyspy z dumą prezentują to, co ich ukochana wyspa ma najlepszego: różnorodne owoce, warzywa, wyroby mleczne własnej produkcji, oliwę, wino a także wyroby tkackie i jubilerskie.

Najbardziej urzekającym miastem na całej wyspie jest Chania, a to wszystko za sprawą otoczenia zboczami górskimi i położeniu nad lazurowym morzem.

Zakwaterowanie jest różnorodne, od luksusowych hoteli po małe, rodzinne pensjonaty i pola kempingowe.