Tanie promy do Jersey z directferries.pl

Wyszukaj najlepsze oferty do Jersey na naszej stronie tanie promy do Jersey. directferries.pl ma dostęp do najtańszych ofert promowych z Jersey od największych operatorów. Jeśli nie chcesz przegapić najtańszych ofert promowych do Jersey lub ofert specjalnych dodaj naszą stronę na Twitter lub Facebook!

Aby sprawdzić połączenia promowe do Jersey, odwiedź naszą stronę Promy do Jersey.

O naszych ofertach specjalnych dowiesz się też

Jersey - przewodnik

Jersey jest najbardziej na południe wysuniętą Wyspą Brytyjską.

Jersey to najbardziej wysunięta na południe wyspa brytyjska, oddalona od Wielkiej Brytanii o 160 km a 22 km od wybrzeży francuskich. Mimo niewielkich rozmiarów (8 na 14 km), wyspa rozbudza zmysły każdego, kto na nią przybędzie.

Możnaby sądzić, że tak mała wyspa, której ludność nie przekracza 87 tys. mieszkańców, ma do zaoferowania jedynie kilka budynków wartych zwiedzenia. Niemniej jednak, zbliżając się do wyspy samolotem, można dostrzec uderzające zielenią doliny, rozległe, zadbane pola oraz wybrzeże w stanie niemal dziewiczym. Z koleji od strony morza, wita nas skalista La Corbiere, rozległa zatoka St Aubin i malowniczy Zamek Elizabeth, które dają przedsmak tego, co czeka nas na małej acz uroczej Jersey. Różnorodne pejzaże, bogactwo historyczne i naturalne piękno wyspy stanowią niemałą konkurencję dla innych, często bardziej znanych, wakacyjnych destynacji.