Tanie promy do Irlandia z directferries.pl

Wyszukaj najlepsze oferty do Irlandia na naszej stronie tanie promy do Irlandia. directferries.pl ma dostęp do najtańszych ofert promowych z Irlandia od największych operatorów. Jeśli nie chcesz przegapić najtańszych ofert promowych do Irlandia lub ofert specjalnych dodaj naszą stronę na Twitter lub Facebook!

Aby sprawdzić połączenia promowe do Irlandia, odwiedź naszą stronę Promy do Irlandia.

O naszych ofertach specjalnych dowiesz się też

Irlandia - przewodnik

Czasy, w których Irlandia była najbiedniejszym krajem Europy a jej mieszkańcy uciekali gdzie pieprz rośnie, już dawno poszły w zapomnienie. Czasy, w których Irlandia była najbiedniejszym krajem Europy, a jej mieszkańcy uciekali, gdzie pieprz rośnie, już dawno poszły w zapomnienie.

Irlandia to piękna kraina, z wieloma atrakcjami godnymi zobaczenia, doskonałymi miejscami do rekreacji i wspaniałymi historycznymi pamiątkami.

Wśród miejsc, które warto zobaczyć są Zamek Dunluce, niegdyś jedna z najpotężniejszych twierdz na północy wyspy, Cashel - wzniesiona na skałach twierdza, która była przez ponad 1000 lat symbolem królewskiej i kościelnej władzy, Killarney - rejon słynący ze wspaniałych widoków (jeziora, góry, owce), Bunratty Castle - piękny zamek o kwadratowej podstawie zbudowany w XV wieku (obecnie urządzane są w nim wspaniale średniowieczne uczty stanowiące dużą atrakcję dla turystów) tudzież Drogheda, historyczny port Normanów, położony niedaleko ujścia rzeki Boyne, obecnie będący małym miasteczkiem, które warto zwiedzić.