Tanie promy do Elba z directferries.pl

Wyszukaj najlepsze oferty do Elba na naszej stronie tanie promy do Elba. directferries.pl ma dostęp do najtańszych ofert promowych z Elba od największych operatorów. Jeśli nie chcesz przegapić najtańszych ofert promowych do Elba lub ofert specjalnych dodaj naszą stronę na Twitter lub Facebook!

Aby sprawdzić połączenia promowe do Elba, odwiedź naszą stronę Promy do Elba.

O naszych ofertach specjalnych dowiesz się też

Elba - przewodnik

Wyspa Elba jest trzecią pod wględem wielkości włoską wyspą usytuowaną na Morzu Tyrreńskim, między Półwyspem Apenińskim a Korsyką.

Do najciekawszych miejsc które warto zwiedzić na wyspie Elba są: Portoferraio (miasto bogate w historię będące stolicą wyspy z bardzo ładnym portem), Rio Marina (miasteczko, które rozwinęło się dzięki wydobyciu pirytu - minerału), Porto Azurro (miasteczko usytuowane w zatoce Mola z górującymi hiszpańskimi fortami), Capoliveri (miejsce które słynie z uprawy winorośli), Marina di Campo (miejscowość turystyczna oferująca piaszczyste oraz bogate życie nocne), Marciania (najwyżej położone najstarsze miasto wyspy - 375 m npm), Fetovaia (jedno z najpiękniejszych miejsc na wyspie z przepiękną białą plażą), Pomonte (miasteczko usytuowane w podnóża gór, na zachopdnim krańcu wyspy oferujące spokój, ciszę i wypoczynek z dala od tłumów turystów).