Tanie promy do Anglia z directferries.pl

Wyszukaj najlepsze oferty do Anglia na naszej stronie tanie promy do Anglia. directferries.pl ma dostęp do najtańszych ofert promowych z Anglia od największych operatorów. Jeśli nie chcesz przegapić najtańszych ofert promowych do Anglia lub ofert specjalnych dodaj naszą stronę na Twitter lub Facebook!

Aby sprawdzić połączenia promowe do Anglia, odwiedź naszą stronę Promy do Anglia.

O naszych ofertach specjalnych dowiesz się też

Do 15% znizki na trasie Francja - Anglia

wysłano:04 września 2019 16:30 Przewoźnicy: DFDS Seaways & P&O Ferries

Zarezerwuj prom z Francji do Anglii i zaoszczędzić 15% z Direct Ferries.

Weekend w Anglii: bilety powrotne od 71€

wysłano:06 maja 2019 09:19 operator promowy: Eurotunnel

Masz ochotę na krótką przerwę w Anglii? Z Eurotunnelem liczne codzienne wyjazdy i 35-minutowa podróż między Calais i Folkestone pozwala w pełni wykorzystać swój wolny czas.

Anglia - przewodnik

Anglia ma wiele twarzy. To kraj tradycji, monarchii, herbatki o piątej po południu, londyńskiego metra oraz wyjątkowej pogody, to ostoja europejskiego konserwatyzmu i źródło awangardowych trendów. Anglia jest ponadto krainą dobrobytu oraz kultywowania tradycji, prezentując jednocześnie niesamowitą mieszankę kulturową. To w końcu mekka polskiej emigracji zarobkowej.

Anglia ma bardzo zróżnicowany i nieprzewidywalny klimat. Nie sposób zgadnąć, w jakim miesiącu pogoda w Anglii będzie najlepsza. Angielskie lato rzadko bywa upalne, a zima mroźna, niewielkie są też różnice klimatyczne między poszczególnymi regionami. Przeciętna temperatura latem w głębi lądu jest praktycznie taka sama jak na plażach południowego zachodu i o 1, 2 stopnie wyższa niż na północy. Jedno jest natomiast pewne – jadąc do Anglii warto zaopatrzyć się w ciepłą kurtkę i parasol, bez względu na porę roku.

Anglia pełna jest interesujących miast i pięknych krajobrazów.
Główną atrakcją turystyczną, i zarazem największym miastem Anglii, jest Londyn. To, co dziś najbardziej się z nim kojarzy, to prawdopodobnie konserwatywna monarchia królewska, czerwone budki telefoniczne, czarne taksówki i charakterystyczne, dwupiętrowe czerwone autobusy miejskie. Główne atrakcje to między innymi Pałac Buckingham, Clock Tower (popularnie znany jako Big Ben), Pałac Westminster, Katedra Św. Pawła czy też Hyde Park. Rajem dla zakupowiczów są Oxford Street, Regent Street tudzież dom towarowy Harrods, znajdujący się w Knighsbridge.

Inne ciekawe miejsca i atrakcje w Anglii to przepiękne Cotswolds i Dales, katedra w Canterbury lub wielka budowla Stonehenge.