Tanger Med
Marsylia
Promy do Francja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Tanger Med Marsylia

Tanger Med Marsylia polaczenie laczy Maroko z Francja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, La Meridionale. Polaczenie odbywa sie do 2 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 41 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Tanger Med Marsylia zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Maroko do Francji.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Tanger Med do Marsylia?

Czas przeprawy promowej z Tanger Med do Marsylia wynosi około 41h. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Tanger Med do Marsylia i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Tanger Med do Marsylia?

Cena promu z Tanger Med do Marsylia może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Tanger Med do Marsylia wynosi 551 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Tanger Med a Marsylia?

Jest 1 operator promowy dla Tanger Med do Marsylia i jest to
  • La Meridionale

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Tanger Med do Marsylia?

Zarezerwuj promy z Tanger Med do Marsylia poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Tanger Med do Marsylia?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Tanger Med do Marsylia z
  • La Meridionale

Czy można zabrać samochód na prom z Tanger Med do Marsylia?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Tanger Med do Marsylia z
  • La Meridionale

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Tanger Med do Marsylia?

Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.

Jak daleko jest Marsylia od Tanger Med?

Odległość pomiędzy Tanger Med a Marsylia wynosi około 791 mil morskich.

Tanger Med - Przewodnik

Cargo port Tanger-Med znajduje się około 40 km na wschód od miasta Tanger w Maroku. Port otwarty w 2007 roku jest jednym z największych portów w basenie Morza Śródziemnego oraz w Afryce. Drugi etap rozwoju portu rozpoczal się w 2009 roku w celu zaspokojenia rosnącego popytu na usługi portu. Port zajmuje się także ruchem pasażerskim, który zastąpił port miasta Tanger jako miejsca docelowego dla promów przybywających z Europy. Udogodnienia w nowym terminalu to kantor, mały sklep, kawiarnia i bankomat.

Historia Tanger została pod wpływem wielu różnych cywilizacji i kultur, które rządziły miastem od 5 wieku pne. Tanger był schronieniem dla wielu kultur. W 1923 roku, Tanger zostało uznane za status międzynarodowy poprzez obcych mocarstw kolonialnych, i stało się celem wielu dyplomatów europejskich i amerykańskich, szpiegów, pisarzy i biznesmenów.


Marsylia - Przewodnik

Marsylia, polozona na wybrzezu Morza Srodziemnego na poludniu Francji, jest drugim co do wielkosci miastem we Francji i jest znana z malowniczego wybrzeza i glownego portu. Po drugie tylko do Paryza w tak wielu aspektach, Marsylia jest wsrod wiekszosci miast historycznych, atrakcyjnych i popularnych we Francji, i jest pełna znakow i terakoty dachy. Jednak Marsylia ma jedną wielką roznicę, to jest domem dla wielu wspanialych zalane słońcem plaże, pokryte corniches i mnostwo atrakcji nadmorskich. Spacerujac wokol odwiedzających miasto będzie znalezc wiele urokliwych dzielnic, w ktorych zajete bazary i targi uliczne czekaja, szczegolnie w okolicy starego portu, ktory jest doskonalym miejscem do zwiedzania. Turysci odwiedzajacy Marsylia bedzie przytloczony zabytkow w ofercie. Najwazniejsze to Bazylika Notre Dame de la Garde, znajduje sie na poludniowej stronie Starego Portu: Chateau.Jesli slynie z wystepowania w cenionej powiesci Hrabia Monte Christo "Centre de la Vieille Charite", duzy osrodek polozony w dzielnicy wystawa Panier Marsylii i siega XVII wieku La Nouvelle Katedra de la major, szczegolnie piekna katedra zbudowana w ogromnym kosztem i widokiem na morze Palais du Pharo, ktoy jest wielki palc, niegdys ezydencja Nabrzez Napoleona III, a teraz domem dla wielu sezonowych wystaw.


Tanger Med do Marsylia Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 20/05/2024 a 26.05.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
La Meridionale 19:00 12:00 41 godziny czw.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.