Syltfähre
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Syltfähre

Syltfahre regularnie łączy wyspy Sylt i Romo, pomiędzy Niemcami a Danią, zlokalizowane przy zachodnim wybrzeżu duńskiego Półwyspu Jutlandzkiego na Morzu Północnym.

Ktorki rejs z Havneby do List, wysunietym na polnoc miescie w Niemczech, blisko dunskiej granicy z pieknymi widokami.Najlepiej co moze sie podobac z panoramicznych widokow na pokladzie SyltExpress, z przepieknymi Nort Frisian Wyspy na horyzoncie. Wspolczesny dwustronny prom zapewnia najszybszy i najnowoczesniejszy sposob dotarcia na Sylt z Danii. Prom dziala przez caly rok, przewozi 80 samochodow i do 600 pazaserow z predkosci do 16 wezlow morskich.

Na pokladzie statku mozna znalezc wiele sklepow on board z perfumami, bizuteria oraz z akcesoriami turystycznymi. Wybor przysmakow kulinarnych, w tym kuchnie dunska i niemiecka, ktore podawane sa w kawiarni.Podczas gdy klimatyzowany salon jest dobrym miejscem dla rodzin.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Syltfähre i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Syltfähre. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.