COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Syltfähre

Syltfahre regularnie łączy wyspy Sylt i Romo, pomiędzy Niemcami a Danią, zlokalizowane przy zachodnim wybrzeżu duńskiego Półwyspu Jutlandzkiego na Morzu Północnym.

Ktorki rejs z Havneby do List, wysunietym na polnoc miescie w Niemczech, blisko dunskiej granicy z pieknymi widokami.Najlepiej co moze sie podobac z panoramicznych widokow na pokladzie SyltExpress, z przepieknymi Nort Frisian Wyspy na horyzoncie. Wspolczesny dwustronny prom zapewnia najszybszy i najnowoczesniejszy sposob dotarcia na Sylt z Danii. Prom dziala przez caly rok, przewozi 80 samochodow i do 600 pazaserow z predkosci do 16 wezlow morskich.

Na pokladzie statku mozna znalezc wiele sklepow on board z perfumami, bizuteria oraz z akcesoriami turystycznymi. Wybor przysmakow kulinarnych, w tym kuchnie dunska i niemiecka, ktore podawane sa w kawiarni.Podczas gdy klimatyzowany salon jest dobrym miejscem dla rodzin.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Syltfähre i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Syltfähre. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.