stena_line_ask

Ask

Obslugiwane przez Stena Line z Liepaja Travemunde

W 2012, Stena Line nabyła pięć połączeń od Scandlines i wraz z nim zakup statku Ask. Ask ma pojemności na 186 pasażerów i miejsca dla 60 pojazdów w swoich garażach. Na pokładzie znajdą Państwo szeroki wybór komfortowych kabin i liczne udogodnienia zapewniając rozrywkę podczas podróży.

Kabiny/ Miejsce siedzace

Dla tych, którzy chcą mieć własną, prywatną przestrzeń dla ciszy i spokoju, jest wielka gama 2. i 4. osobowych kabin na pokładzie Ask, nadających się na każdą kieszeń i wymagań. Istnieją również kabiny z łóżeczkami, dla osób niepełnosprawnych i dla osób podróżujących ze zwierzęciem. Wszystkie apartamenty na pokładzie są wyposażone w łazienki z udogodnieniami, w tym prysznic i WC.

Dostep do cateringu

Usiądź, zrelaksuj się i korzystaj z wyśmienitej kuchni Bałtyckiej na pokładzie Ask, w ekskluzywnej restauracji. Jest też bar, w którym można podziwiać widoki na morze, popijając zimny napój.

Zakupy

Sklep na pokładzie daje pasażerom możliwość zakupu prezentu dla siebie lub dla rodziny i przyjaciół. Znajdziesz tu atrakcyjną gamę produktów dostępnych do zakupu w tym, zapachy, kosmetyki, alkohol, tytoń i inne.

Uwaga: Staralismy sie aby nasz Ask przewodnik byl jak najbardziej dokladny jednakze rodzaj oraz dostepnosc uslug i rozrywek moze roznic sie w zaleznosci od statku, daty podrozy czy oferty na dany sezon. Przewozik zastrzega sobie prawo zmiany warunkow, statku oraz uslug bez wczesniejszego powiadomienia.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Ask Opinie

Nie mamy opinii o tym statku, prosze sprobowac pozniej!