stena_line_ask

Ask

Ten prom nie jest już obsługiwany przez Stena Line.

Przewodnik ten miał zastosowanie wyłącznie wtedy gdy statek był prowadzony przez Stena Line. Informacje te nie powinny być stosowane jako przewodnik po usługach oferowanych obecnie lub w przyszłości.

W 2012, Stena Line nabyła pięć połączeń od Scandlines i wraz z nim zakup statku Ask. Ask ma pojemności na 186 pasażerów i miejsca dla 60 pojazdów w swoich garażach. Na pokładzie znajdą Państwo szeroki wybór komfortowych kabin i liczne udogodnienia zapewniając rozrywkę podczas podróży.

Kabiny/ Miejsce siedzące

Dla tych, którzy chcą mieć własną, prywatną przestrzeń dla ciszy i spokoju, jest wielka gama 2. i 4. osobowych kabin na pokładzie Ask, nadających się na każdą kieszeń i wymagań. Istnieją również kabiny z łóżeczkami, dla osób niepełnosprawnych i dla osób podróżujących ze zwierzęciem. Wszystkie apartamenty na pokładzie są wyposażone w łazienki z udogodnieniami, w tym prysznic i WC.

Dostęp do cateringu

Usiądź, zrelaksuj się i korzystaj z wyśmienitej kuchni Bałtyckiej na pokładzie Ask, w ekskluzywnej restauracji. Jest też bar, w którym można podziwiać widoki na morze, popijając zimny napój.

Zakupy

Sklep na pokładzie daje pasażerom możliwość zakupu prezentu dla siebie lub dla rodziny i przyjaciół. Znajdziesz tu atrakcyjną gamę produktów dostępnych do zakupu w tym, zapachy, kosmetyki, alkohol, tytoń i inne.

Uwaga: Staralismy sie aby nasz Ask przewodnik byl jak najbardziej dokladny jednakze rodzaj oraz dostepnosc uslug i rozrywek moze roznic sie w zaleznosci od statku, daty podrozy czy oferty na dany sezon. Przewozik zastrzega sobie prawo zmiany warunkow, statku oraz uslug bez wczesniejszego powiadomienia.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Ask Opinie

Nie mamy opinii o tym statku, prosze sprobowac pozniej!