Niestety, Stari Grad - Pescara usługa nie jest już dostępna.
...

Promy do Stari Grad - Pescara

Serwis Stari Grad - Pescara byl operowany przez SNAV.

Pomimo tego, ze polaczenie promowe nie jest obecnie dostepne, jako strona ze stosunkowa duza skala polaczen, pracujaca z wiekszoscia firm promowych, jestesmy w stanie zaoferowac Panstwu alternatywne przeprawy promowe operowane z Hvar Island, Croatia lub do Wloch, ktore zostaly przedstawione ponizej.

Kliknij link ponizej dla dalszych informacji lub wybierz z menu po lewej stronie, aby porownac ceny biletow, rozklady i zarezerwowac bilety promowe teraz.

Alternatywne polaczenia na trasie Stari Grad Pescara

Średnia cena promu Stari Grad Pescara

Pokazane ceny reprezentuja srednia cene w jedna strone zaplacona przez naszych klientow na tej trasie. Ceny podane sa od osoby.

Stari Grad Przewodnik

Chorwackie miasto Stari Grad znajduje się na północnej stronie wyspy Hvar w regionie Dalmacja. Leży na końcu długiej zatoki i jest uważane za jedne z najstarszych miast w Europie. Starożytna częśc miasta została wpisana na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Ze względu na położenie Stari Grad, w środkowej części wyspy Hvar, było bezpieczną przystanią dla żeglarzy przez wieki. Stari Grad Bay nadal jest regularnie odwiedzane przez większość ludzi podróżujących statkiem po środkowej Dalmacji. Spacer po centrum miasta Stari Grad, charakteryzuje się wąskimi uliczkami i małymi placami, wywołujac poczucie przeszłości. Najwybitniejszym budynkiem w Stari Grad jest Tvrdalj, duży i dobrze zachowany zamek obronny należących niegdyś do znanego chorwackiego poety, Petar Hektorović. Warto zwrócic uwagę na łacinę i chorwackie napisy w ścianach i posąg Petar Hektorović przed zamkiem.

Z miejskiego portu, odplywaja promy do Pescara, Ankona, Rijeka, Korcula, Dubrovnik i Mljet.

Pescara Przewodnik

Włoskie miasto Pescara znajduje się w regionie Abruzja, i leży na wybrzeżu Morza Adriatyckiego, w ujściu rzeki Aterno-Pescara. Pescara oferuje coś dla każdego.Długa piaszczysta plaża jest zaproszeniem dla leniwych dni w słońcu, Stare Miasto i centrum miasta przyciąga kupujących i miłośników historii, którzy chcą spędzić dzień w muzeach i patrząc na imponujących budynków i okolicy z piękną przyrodą jest dla pieszych i jazda na rowerze i aktywnych turystów.

Być może najlepszym sposobem dla odwiedzających, aby poznać miasto Pescara jest spacer na Corso Umberto I, który kończy się na Piazza Rinascita, najbardziej znany jako Piazza Salotto, a następnie przejść do wybrzeża drodze Piazza Primo Maggio.Budynek rząd kraju i ratusz są na Piazza Italia. Corso Monthonè, główna ulica starego miasta, jest centrum życia nocnego, a znajduje się w samym sercu miasta jest Vittoria Colonna Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Jednym z najbardziej uczęszczanych miejsc jest-miejsce narodzin Gabriele D'Annunzio.

Z portu w mieście Pescara są promy i wodoloty do Splitu i Stari Grad w Chorwacji.