COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Split - Civitanova Marche jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Chorwacja do Włochy.

Przewoźnicy Promowi - Split - Civitanova Marche

Prom Split do Civitanova Marche

Direct Ferries skupia sie na pomocy w znalezieniu najlepszych ofert promowych na Split Civitanova Marche polaczeniach pomiedzy Chorwacja i Włochy szybko i latwo.

Uzyj naszego przewodnika promowego Split Civitanova Marche aby znalezc wszelkie potrzebne informacje dotyczace zakupu biletu do Włochy wlacznie z przewodnikami na polaczeniu Split Civitanova Marche oraz sprawdzic inne oferty na tej trasie.

Wybierz Split Civitanova Marche badz alternatywnie prom do Włochy z naszej Wyszukiwarka i odkryj jak latwo mozna zarezerwowac bilet promowy.

Split - Przewodnik

Chorwackie miasto Split, jest drugim co do wielkości miastem w Chorwacji. Leży na wschodnim brzegu Morza Adriatyckiego i jest rozłożone na centralnym półwyspie. Miasto jest ważnym węzłem komunikacyjnym, z wieloma połączeniami z wyspami na Adriatyku i Półwyspu Apenińskiego, i jest również popularnym miejscem turystycznym. Historia Splitu sięga 4 p.n.e, kiedy to była grecka kolonia Aspalathos. Nowoczesny Split to tętniące życiem miasto z wieloma zabytkami, w tym wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO - Pałac Dioklecjana, który jest jednym z najbardziej imponujących rzymskich zabytków na świecie. W obrębie dawnych murów miasta znajduje się wiele barów, restauracji, kawiarni i sklepów. Góry za miastem zapewniają piękne tło dla Splitu i zapewniają ostry kontrast błękitnych wód Adriatyku.

Ze Splitu kursują promy do Włoch do Ankony i Pescara oraz do Rijeka, na Wyspę Korcula, do Dubrownika i Mljet w Chorwacji.