Skala Kamirou
Chalki
Promy do Dodekanez
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Skala Kamirou Chalki

Skala Kamirou Chalki polaczenie laczy Dodekanez z Dodekanez. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Alko Ferries. Polaczenie odbywa sie do 15 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 50 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Skala Kamirou Chalki zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Skala Kamirou do Chalki?

Czas przeprawy promowej z Skala Kamirou do Chalki wynosi około 50m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Skala Kamirou do Chalki i sprawdzić dostępność.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Skala Kamirou a Chalki?

Jest 1 operator promowy dla Skala Kamirou do Chalki i jest to
  • Alko Ferries

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Skala Kamirou do Chalki?

Zarezerwuj promy z Skala Kamirou do Chalki poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Chalki - Przewodnik

Grecka wyspa Chalki znajduje się na Morzu Egejskim i jest częścią grupy wysp Dodekanezu. Wyspa leży około 6 kilometrów na zachód od wyspy Rodos i jest najmniejsza zamieszkana wyspa w archipelagu Dodekanez. Jej nazwa pochodzi od kopalń miedzi, które kiedyś istniały na wyspie. Od 1983 roku, została nominowana jako "Wyspa Pokoju i Przyjaźni" wśród młodzieży na świecie. Wyspa rozkwitała pod koniec 19 wieku, kiedy Chalkites, mieszkańcy wyspy, opracowali nawigację i lukratywny przemysł gąbki. Chalki następnie zostały oficjalnie zjednoczone z Grecją w 1948 roku. Wyspa rozciąga się na powierzchni 28km kwadratowych i posiada linię brzegową na 34km.

Na wyspe można dotrzeć promem z Pireusu, Rodos i innych wysp Dodekanezu.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.