Shanghai Ferry

Shanghai Ferry oferuje międzynarodowe połączenia pomiędzy dwoma portami we wschodniej Azji, komercyjne i kulturowe centra-Osaka w Japonii i Szangai w Chinach, przez cały rok.

Shanghai Ferries wykorzystuje statek Su Zhou Hao,pełen wrażeń podróży między Japonią, a Chinami. Zbudowany w 1992 roku, prom ma 155 metrów długości, może pomieścić do 272 osób i plynie do 21 węzłów między dwoma miastami.

Na pokladzie znajdziesz udogodnienia jak Informacje, duży salon, sklep duty free z pamiątkami,restauracje oraz publiczne łaźnie z widokiem na morze. Znajdziesz również automaty do gry i mahjong pokój.

Jesli byłbys głodny, kawiarnio-restauracja jest dostepna od rana do wieczora. Specjalna restauracja otwarta jest na kolacje w godz: 17:30 do 19:30. Ta restauracja zmienia się w bar od 19;45 do 22:30. Karaoke jest dostepne też. Oby dwie restauracje serwują kuchnie japonską, chinską oraz zachodnią w niedrogich cenach.

Są również do wyboru kabiny na każda kieszeń by dopłynać wypoczętym.

Znudzony zwykła podróżą do Azji? Shanghai Ferry czeka na Ciebie w cruise doswaidczeniem pomiędzy Japopnią, a Chinami- dwa kraje, ktore należy odwiedzić z wyjątkowa kulturą!

Direct Ferries zapewnia harmonogram promow i porównanie cen, w oparciu o kryteria wyszukiwania, co pozwala na porównanie Shanghai Ferry operatorow i taryf firm promowych w jednej kategorii. Porównaj Shanghai Ferry harmonogramy i ceny wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu,aby uzyskać najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Shanghai Ferry trasy i porty

Wszystkie Shanghai Ferry trasy