COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Shanghai Ferry

Shanghai Ferry oferuje całoroczne międzynarodowe połączenia pomiędzy dwoma portami we wschodniej Azji, komercyjno - kulturową Osaką w Japonii i Szangai w Chinach.

Shanghai Ferries wykorzystuje statek Su Zhou Hao,pełen wrażeń podróży między Japonią, a Chinami. Zbudowany w 1992 roku, prom ma 155 metrów długości, może pomieścić do 272 osób i plynie do 21 węzłów między dwoma miastami.

Na pokladzie znajdziesz udogodnienia jak Informacje, duży salon, sklep duty free z pamiątkami,restauracje oraz publiczne łaźnie z widokiem na morze. Znajdziesz również automaty do gry i mahjong pokój.

Jesli byłbys głodny, kawiarnio-restauracja jest dostepna od rana do wieczora. Specjalna restauracja otwarta jest na kolacje w godz: 17:30 do 19:30. Ta restauracja zmienia się w bar od 19;45 do 22:30. Karaoke jest dostepne też. Oby dwie restauracje serwują kuchnie japonską, chinską oraz zachodnią w niedrogich cenach.

Są również do wyboru kabiny na każda kieszeń by dopłynać wypoczętym.

Znudzony zwykła podróżą do Azji? Shanghai Ferry czeka na Ciebie w cruise doswaidczeniem pomiędzy Japopnią, a Chinami- dwa kraje, ktore należy odwiedzić z wyjątkowa kulturą!

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Shanghai Ferry i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Shanghai Ferry. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Shanghai Ferry - trasy i porty

Kliknij aby zobaczyć mapę

Wszystkie trasy Shanghai Ferry