Shanghai Ferry
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Shanghai Ferry

Shanghai Ferry oferuje całoroczne międzynarodowe połączenia pomiędzy dwoma portami we wschodniej Azji, komercyjno - kulturową Osaką w Japonii i Szangai w Chinach.

Shanghai Ferries wykorzystuje statek Su Zhou Hao,pełen wrażeń podróży między Japonią, a Chinami. Zbudowany w 1992 roku, prom ma 155 metrów długości, może pomieścić do 272 osób i plynie do 21 węzłów między dwoma miastami.

Na pokladzie znajdziesz udogodnienia jak Informacje, duży salon, sklep duty free z pamiątkami,restauracje oraz publiczne łaźnie z widokiem na morze. Znajdziesz również automaty do gry i mahjong pokój.

Jesli byłbys głodny, kawiarnio-restauracja jest dostepna od rana do wieczora. Specjalna restauracja otwarta jest na kolacje w godz: 17:30 do 19:30. Ta restauracja zmienia się w bar od 19;45 do 22:30. Karaoke jest dostepne też. Oby dwie restauracje serwują kuchnie japonską, chinską oraz zachodnią w niedrogich cenach.

Są również do wyboru kabiny na każda kieszeń by dopłynać wypoczętym.

Znudzony zwykła podróżą do Azji? Shanghai Ferry czeka na Ciebie w cruise doswaidczeniem pomiędzy Japopnią, a Chinami- dwa kraje, ktore należy odwiedzić z wyjątkowa kulturą!

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Shanghai Ferry i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Shanghai Ferry. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.