Sete
Al Hoceima
Promy do Maroko
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Sete Al Hoceima

Sete Al Hoceima polaczenie laczy Francja z Maroko. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Balearia. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 46 godziny 59 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Sete Al Hoceima zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Francja do Maroko.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Sete do Al Hoceima?

  Czas przeprawy promowej z Sete do Al Hoceima wynosi około 46h 59m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Sete do Al Hoceima i sprawdzić dostępność.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Sete a Al Hoceima?

  Jest 1 operator promowy dla Sete do Al Hoceima i jest to
  • Balearia
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Sete do Al Hoceima?

  Zarezerwuj promy z Sete do Al Hoceima poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Sete do Al Hoceima?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Sete do Al Hoceima z
  • Balearia
 • Czy można zabrać samochód na prom z Sete do Al Hoceima?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Sete do Al Hoceima z
  • Balearia
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Sete do Al Hoceima?

  Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.

Sete - Przewodnik

Sete, znany wcześniej jako Cette do 1928 roku, jest miastem, w departamencie Herault, w regionie Langwedocja-Roussillon w południowej Francji. Miasto jest uważane za Wenecje Langwedocji i jest nadmorskim kurortem oraz port nad Morzem Śródziemnym. Miasto ma dwie części - niskie miasto, gdzie jest port i wysokie miasto na Mont St Clair. W niskim miescie, domy przednie portu, kanały i działalność połowowa to główne atrakcje, wraz z piękna "wsia w mieście" - sektor Pointe Courte. Wzdłuż krawędzi kanałów są atrakcyjne budynki zawierające sklepy, restauracje i bary.

Sete leży u stóp Mount St Clair (175 m npm), między Zatoką Thau a Morzem Śródziemnym. Aby zorientować się w układzie miasta naprawdę trzeba udać się na Mount St Clair, z którego rozrasta się piękny widok na Sete poniżej swoich kanałów i portów morskich.

Z miejskiego portu, odpływają promy do Nador, Tangler Med i Barcelony.


Al Hoceima - Przewodnik

Marokańskie miasto Al Hoceima leży na północnym skraju Gór Rif, na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Rif Góry i śródziemnomorskie plaże są tym, co czyni miasto, jednym z najbardziej atrakcyjnych i kuszących miast w Maroku. Wchodzac do miasta, możesz uważac, że przyjeżdżasz do bardzo powszechnego marokańskiego miasta z budynkami z sześciennych kostek, kawiarni i kilku hoteli. Mimo to, naturalne otoczenie wokół Al Hoceima sprawia, że wydają się o wiele bardziej odległe niż zapewne większość ludzi sobie wyobraza. Al Hoceima, znana również wśród mieszkańców jak Biya, została skolonizowana przez Hiszpanów od ponad trzech dekad, w którym zostało zwanych Villa Sanjuro. Nadal można zobaczyć hiszpański wpływy architektury w całym mieście, pomimo rosnącej liczby nowych budynków. Wielu mieszkańców Al Hoceima wciąż posługują się językiem hiszpańskim jako drugi lub trzeci język. Większość populacji to Berberowie z plemienia Bucoya którzy mówią po Tamazight, dialektem Berberów.

Port miejski służy dla wielu łodzi rybackich i promów, które pomagają utrzymać przemysł turystyczny w mieście. To jest port, który zawsze tętni promami i zwiedzającymi. Turyści i goście moga wynajac lokalne łodzie na wycieczki i do wędkowania.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.