COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Semabu Hills Fast Boat

Semabu Hills Fast Boat zapewnia regularną obsługę pasażerów pomiędzy małą wyspą Penida i Sanur na wyspie Bali, zarówno w Indonezji. Malownicza Penida znajduje się na południowy wschód od Bali i jest idealnym miejscem do nurkowania z rurką, nurkowania, pięknych plaż i tych, którzy szukają kawałka rajskiego raju.

Przejście między portem Mertasari w Sanur i Toyapakeh w Nusa Penida trwa około 45 minut, co zapewnia wspaniałe widoki na morze. Sam statek ma miejsce dla 110 pasażerów w każdym rejsie i jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt bezpieczeństwa.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Semabu Hills Fast Boat i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Semabu Hills Fast Boat. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Semabu Hills Fast Boat - trasy i porty

Kliknij aby zobaczyć mapę

Wszystkie trasy Semabu Hills Fast Boat