Semabu Hills Fast Boat
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Semabu Hills Fast Boat

Semabu Hills Fast Boat zapewnia regularną obsługę pasażerów pomiędzy małą wyspą Penida i Sanur na wyspie Bali, zarówno w Indonezji. Malownicza Penida znajduje się na południowy wschód od Bali i jest idealnym miejscem do nurkowania z rurką, nurkowania, pięknych plaż i tych, którzy szukają kawałka rajskiego raju.

Przejście między portem Mertasari w Sanur i Toyapakeh w Nusa Penida trwa około 45 minut, co zapewnia wspaniałe widoki na morze. Sam statek ma miejsce dla 110 pasażerów w każdym rejsie i jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt bezpieczeństwa.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Semabu Hills Fast Boat i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Semabu Hills Fast Boat. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.