COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Seatours

Seatours jest jednym z wiodących operatorów promów turystycznych na Islandii, oferujący przeprawy z sielankowej nadmorskiej miejscowości Stykkisholmur na zachodnim wybrzeżu poprzez zatokę Breidafjordur aż do Brjanslaekur na północnym zachodzie.

Firma rozpoczęła swoją działaloność w 1986 roku jako organizator wycieczek turystycznych dla pasażerów pieszych wokół zatoki Breidafjordur, ale szybko rozszerzyła swoje usługi również na samochody, stając się największym tego typu przewoźnikiem na zachodnim wybrzeżu Islandii.

Nowoczesny statek pasażerski "Baldur" może przewozić różnego rodzaju pojazdy, również te dużych rozmiarów, takie jak przyczepy bądź samochody kempingowe. W sezonie letnim, prom czasami zatrzymuje się na wyspie Flatey, zamieszkałej przez różnego gatunku ptaki, gdzie znajdują się również kolorowe domy z dziewiętnastego wieku oraz hotel.

W czasie sezonu, Seatours zwiększa także liczbę swoich pracowników do 50 osób. Ta znakomicie wyszkolona załoga jest zawsze pod ręką, aby zapewnić Państwu podróż w jak najlepszych warunkach.

Z directferries.pl można znaleźć Seatours rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Seatours bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Seatours z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Seatours