Sealink Northern Territory
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Sealink Northern Territory

Sealink Northern Territory zapewnia pasażerom najszybszy sposób podróżowania pomiędzy Darwin, Mandorah i Wyspami Tiwi.

Z okolo czternastu codziennych uslug powrotnych do Mandorah oraz trzy uslugi cotygodniowe na Wyspy Tiwi, Sealink przeniosa Cie od terminala do terminal.

Sealink Floty Polnocnej Terytorium obejmuje Tiwi Mantawi, ktora przenosi sie do stu dziewiecdziesieciu pieciu pasazerow i porusza się z predkoscią do dwudziestu czterech wezlow, a takze mniejszych James Grant, ktory ma pojemnosc stu dziesieciu pasazerow. Na pokladzie Tiwi Mantawi znajdziesz kawiarnie, wybor wewnatrz obszarów siedzących w klimatyzowanych kabinach z duzymi telewizorami, ogrodekiem na gornym tarasie slonecznym i prywatny klimatyzowane kabiny na gornym pokładzie. Mniejszy James Grant dysponuje klimatyzowana glowna kabina, jak rowniez miejsca na zewnątrz na tarasie slonecznym. Jadlodajnie i zimne napoje moga byc zakupione w trakcie podrozy.

Northern Territory Sealink Tiwi Islands sa specjalistami i na zyczenie moze zaoferowac wiele informacji o celu.

Z directferries.pl można znaleźć Sealink Northern Territory rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Sealink Northern Territory bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Sealink Northern Territory z innymi firmami promowymi.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.