Sealink Kangaroo Island
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Sealink Kangaroo Island

Sealink laczy Poludniowa Australie i Wyspe Kangura dzieki ich promom pasazersko-samochodowym, dzialajacym dziennie (z wyjątkiem Bożego Narodzenia) od Cape Jervis, na poludnie od Adelajdy do Penneshaw na wschodniej stronie Wyspy Kangura.

Z maksymalnie dwunastoma przeplynieciami dziennie w jedna strone i dwoma nowoczesnymi promami, SeaLion 2000 i Spirit of Kangaroo Island, Sealink przedostanie Cie na druga strone w zaledwie czterdziesci piec minut. Na pokladzie mozna zamowic goracy napoj i przekaske w kawiarni, podziwiac piekne widoki na morze, lub skorzystac z wifi.

Jako miejsce, Kangaroo Island oferuje takie udogodnienia jak australijskie "must see" i jest trzecia co do wielkosci wyspa kraju. Wez prom i odkryj wyspe w swoim wlasnym tempie, w komforcie i wygodzie wlasnego pojazdu lub alternatywnie, Sealink moze poinformować o jednej z wielu wycieczek, ktore oferuja.

Sama firma zostala zalozona w 1989 roku, kiedy to zakupiono operacje promowe Philanderer Ferries, ktore laczyly kontynent australijski i Wyspe Kangura od lat siedemdziesiatych. Z nowymi promami, Sealink zmienil przeplyniecie do szybszego, bardziej komfortowego i bardziej niezawodnej podrozy.

Zobacz Sealink Kangaroo Island,ceny i rozkłady jazdy, bilety Sealink Kangaroo Island z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Sealink Kangaroo Island z alternatywnymi firmami promowymi.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.