Sealink
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Sealink

Promy pasażersko-samochodowe Sealink łączą codziennie, oprócz Bożego Narodzenia, Australię Południową i Wyspę Kangura na trasie od Cape Jervis, na południe od Adelajdy do Penneshaw na wschodniej stronie Wyspy Kangura.

Obslugujace ponad dwa milioniony pasazerow rocznie, grupa jest jednym z australijskich firm transportowych premiera, a takze jako jeden z najbardziej znanych.

Sealink Kangaroo Wyspa laczy South Australian lad za uznane jako miedzynarodowa ikone Wyspie Kangaroo.Usluga na wyspie trwa okolo czterdziesci piec minut, dziala do dwunastu rejsow dziennych. Nowoczesne promy sa w stanie wykonac do trzystustu piecdziesieciu pasazerow.

Sealink Queensland laczy Townsville z Magnetic Wyspa, wykorzystujac trzy wysokie prędkosci do nawet osiemnastu obrotow kazdego dnia.

Sealink Northern Territory swiadczy uslugi promowe pomiedzy Darwin i Wyspami Tiwi zapewniajac okolo trzy rejsy w obie strony tygodniowo, biorac okolo dwoch i pol godziny.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Sealink harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.