Sea's Young
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Sea's Young

Sea's Young to chiński operator promowy z siedzibą przy delcie Rzeki Perłowej w południowo-wschodnich Chinach, oferujący połączenia między portem Humen w prowincji Dongguan a lotniskiem w Hong Kongu.

Sea's Young należy do państwa i założona została w 1984 roku, tak więc jak widać posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu szybkimi promami pasażerskimi. Ponadto, pracownicy tworzą profesjonalny i oddany zespół, który stale poszukuje sposobów na ulepszenie firmy, zapewniając ciągły rozwój firmy w przyszłości.

W 2003 roku, Sea’s Young rozpoczął współpracę z lotniskiem w Hong Kongu, wcielając w życie pionierski pomysł globalnego transportu znanego jako " transport lotniczo-morski", dzięki czemu turyści, podróżujący ze 150 różnych krajów, mogą z jeszcze większą łatwością przemieszczać się wzdłuż Rzeki Perłowej.

Rejsy trwają zaledwie 60 minut a trasa ta obsługiwana jest przez 2 szybkie promy pasażerskie. Statek o nazwie Taijian, o pojemności do 318 pasażerów, został zaprojektowany w Australii i oferuje szeroki wybór zakwaterowania, począwszy od standardowych kabin aż po kabiny VIP. W cenę tych drugich wliczone są znakomite posiłki oraz pierwszeństwo wejścia na pokład. Dongtai'an to inny luksusowy szybki statek pasażerski zbudowany w Singapurze i wprowadzony do użycia w 1993 roku, który oferuje zwykłe kabiny i kabiny pierwszej klasy, wraz z dużymi telewizorami LCD i regulowanymi, wygodnymi siedzeniami, a także pierwszeństwo przy wejściu na pokład.

Directferries.pl pozwala na porównanie Sea's Young rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Sea's Young routes and ports

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.