COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Sea's Young

Sea's Young to chiński operator promowy z siedzibą przy delcie Rzeki Perłowej w południowo-wschodnich Chinach, oferujący połączenia między portem Humen w prowincji Dongguan a lotniskiem w Hong Kongu.

Sea's Young należy do państwa i założona została w 1984 roku, tak więc jak widać posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu szybkimi promami pasażerskimi. Ponadto, pracownicy tworzą profesjonalny i oddany zespół, który stale poszukuje sposobów na ulepszenie firmy, zapewniając ciągły rozwój firmy w przyszłości.

W 2003 roku, Sea’s Young rozpoczął współpracę z lotniskiem w Hong Kongu, wcielając w życie pionierski pomysł globalnego transportu znanego jako " transport lotniczo-morski", dzięki czemu turyści, podróżujący ze 150 różnych krajów, mogą z jeszcze większą łatwością przemieszczać się wzdłuż Rzeki Perłowej.

Rejsy trwają zaledwie 60 minut a trasa ta obsługiwana jest przez 2 szybkie promy pasażerskie. Statek o nazwie Taijian, o pojemności do 318 pasażerów, został zaprojektowany w Australii i oferuje szeroki wybór zakwaterowania, począwszy od standardowych kabin aż po kabiny VIP. W cenę tych drugich wliczone są znakomite posiłki oraz pierwszeństwo wejścia na pokład. Dongtai'an to inny luksusowy szybki statek pasażerski zbudowany w Singapurze i wprowadzony do użycia w 1993 roku, który oferuje zwykłe kabiny i kabiny pierwszej klasy, wraz z dużymi telewizorami LCD i regulowanymi, wygodnymi siedzeniami, a także pierwszeństwo przy wejściu na pokład.

Directferries.pl pozwala na porównanie Sea's Young rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Wszystkie trasy Sea's Young