COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Sea Las Perlas

Sea Las Perlas oferuje połączenia w rejonie Zatoki Panamskiej w Ameryce Środkowej, łącząc Wyspy Perłowe San Miguel, Contadora i Viveros ze stolicą, Panama City.

Firma ma swoją siedzibę w rejonie Amador w mieście Panama, a statki wyruszają z Balbao Yacht Club, tuż na południowy zachód od tętniącego życiem centrum miasta. Rejs ze stolicy na wyspy trwa od półtorej do 2 godzin i jest obsługiwany przez dużych rozmiarów katamaran.

Prom został zaprojektowany z dużym odkrytym pokładem i wygodnymi siedzeniami, aby zapewnić komfort pasażerom, szczególnie tym podróżującym z dziećmi. Na pokładzie znajdziesz różne udogodnienia i będziesz mógł zamówić przekąski oraz napoje.

Wyspy Perłowe oferują świetną atmosferę i wspaniałą pogodę przez cały rok. Znajdują się tam jedne z najlepszych plaż na świecie oraz najlepsze miejsca do nurkowania. Chociaż są one popularne wśród turystów, dzięki prywatnym plażom i ukrytym zatoczkom, można bez problemu znaleźć tu spokojne i zaciszne miejsca.

Directferries.pl pozwala na porównanie Sea Las Perlas rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Wszystkie trasy Sea Las Perlas