Sea Las Perlas
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Sea Las Perlas

Sea Las Perlas oferuje połączenia w rejonie Zatoki Panamskiej w Ameryce Środkowej, łącząc Wyspy Perłowe San Miguel, Contadora i Viveros ze stolicą, Panama City.

Firma ma swoją siedzibę w rejonie Amador w mieście Panama, a statki wyruszają z Balbao Yacht Club, tuż na południowy zachód od tętniącego życiem centrum miasta. Rejs ze stolicy na wyspy trwa od półtorej do 2 godzin i jest obsługiwany przez dużych rozmiarów katamaran.

Prom został zaprojektowany z dużym odkrytym pokładem i wygodnymi siedzeniami, aby zapewnić komfort pasażerom, szczególnie tym podróżującym z dziećmi. Na pokładzie znajdziesz różne udogodnienia i będziesz mógł zamówić przekąski oraz napoje.

Wyspy Perłowe oferują świetną atmosferę i wspaniałą pogodę przez cały rok. Znajdują się tam jedne z najlepszych plaż na świecie oraz najlepsze miejsca do nurkowania. Chociaż są one popularne wśród turystów, dzięki prywatnym plażom i ukrytym zatoczkom, można bez problemu znaleźć tu spokojne i zaciszne miejsca.

Directferries.pl pozwala na porównanie Sea Las Perlas rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.