COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Sark - Jersey jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Sark do Jersey.

Przewoźnicy Promowi - Sark - Jersey

    • 3 przeprawy w tygodniu 1 godzina 10 min
    • Uzyskaj cenę

Prom Sark do Jersey

Sark Jersey polaczenie laczy Sark z Jersey. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Manche Iles Express. Polaczenie odbywa sie do 3 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 10 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Sark Jersey zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Sark - Przewodnik

Sark to wyspa położona w południowo-zachodniej czesci kanału La Manche, u wybrzeża Normandii we Francji. Wyspa jest lennem królewskim, który stanowi część Baliwatem Guernsey. Wyspa ma swój własny zestaw praw opartych na prawie Norman i własnym parlamencie. Wyspa jest godna uwagi, że jest to jeden z pozostawionych w świecie kilku miejscach, gdzie samochody są zakazane. Tylko ciągniki i pojazdy konne są dozwolone. Goście wysiadajacy na nabrzeżu Sark moga wybrać spacer, a Ci, którzy nie chcą iść pod górę moga usiąść na "tosty-rack", autobusie z ciągnikiem. Goście, którzy przebywają na Sark, mogą wybrać się na spacer do ich hotelu, pensjonatu lub domku samoobslugowego, lub wynająć rower.

Wyspa Sark Shipping Company ma promy z Sark do St Peter Port na wyspie Guernsey. Przeprawa trwa 45 minut na. Szybki prom pasażerski działa również w lecie do Jersey. Również 12-osobowye łodzie Lady Maris II, plywaja regularne do Alderney.


Jersey - Przewodnik

Jersey to dependencja Korony brytyjskiej obejmująca administracyjnie wyspę Jersey, jedną z Wysp Normandzkich oraz kilkadziesiąt sąsiednich, niezamieszkałych wysepek.

Różnorodne pejzaże, bogactwo historyczne i naturalne piękno wyspy stanowią niemałą konkurencję dla innych, często bardziej znanych, wakacyjnych destynacji.