Sark
Jersey
Promy do Jersey
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Sark Jersey

Sark Jersey polaczenie laczy Sark z Jersey. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Manche Iles Express. Polaczenie odbywa sie do 4 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 10 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Sark Jersey zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Sark do Jersey.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Sark do Jersey?

  Czas przeprawy promowej z Sark do Jersey wynosi około 1h 10m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Sark do Jersey i sprawdzić dostępność.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Sark a Jersey?

  Jest 1 operator promowy dla Sark do Jersey i jest to
  • Manche Iles Express
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Sark do Jersey?

  Zarezerwuj promy z Sark do Jersey poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Sark do Jersey?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Sark do Jersey z
  • Manche Iles Express
 • Czy można zabrać samochód na prom z Sark do Jersey?

  Nie, tylko pasażerowie piesi mogą podróżować na promie.
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Sark do Jersey?

  Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.

Sark - Przewodnik

Sark to wyspa położona w południowo-zachodniej czesci kanału La Manche, u wybrzeża Normandii we Francji. Wyspa jest lennem królewskim, który stanowi część Baliwatem Guernsey. Wyspa ma swój własny zestaw praw opartych na prawie Norman i własnym parlamencie. Wyspa jest godna uwagi, że jest to jeden z pozostawionych w świecie kilku miejscach, gdzie samochody są zakazane. Tylko ciągniki i pojazdy konne są dozwolone. Goście wysiadajacy na nabrzeżu Sark moga wybrać spacer, a Ci, którzy nie chcą iść pod górę moga usiąść na "tosty-rack", autobusie z ciągnikiem. Goście, którzy przebywają na Sark, mogą wybrać się na spacer do ich hotelu, pensjonatu lub domku samoobslugowego, lub wynająć rower.

Wyspa Sark Shipping Company ma promy z Sark do St Peter Port na wyspie Guernsey. Przeprawa trwa 45 minut na. Szybki prom pasażerski działa również w lecie do Jersey. Również 12-osobowye łodzie Lady Maris II, plywaja regularne do Alderney.


Jersey - Przewodnik

Helier jest jedną z 12 parafii, na wyspie Jersey, jednej z Wysp Normandzkich położonych w Kanale La Manche. Z populacją około 33.000 to stolica wyspy i jej największe miasto. Helier nazywa się po Helier (lub Helerius), o 6th wieku ascetycznej pustelnika.Tradycyjna data jego męczeństwa jest AD 555, a jego święto, oznaczone rocznego komunalnych i ekumenicznej pielgrzymki do Ermitażu, jest 16 lipca.Central Market, w Beresford Street, jest rynek wewnętrzny, który został otwarty w 1882 roku i został uznany za oficjalną stroną o szczególnym znaczeniu.Rynek jest popularny wśród turystów i mieszkańców miasta i oferuje architektury wiktoriańskiej, w tym oddanych struktur żelaza i ozdobna fontanna w centrum.Rynek obejmuje sprzedającą kwiaty, owoce i warzywa, a także małe sklepy i kawiarnie. Istnieje również Beresford Market, który znajduje się w oddzielnym budynku, obok centrum handlowego, a specjalizuje się w daniach z ryb.

Wyposażenie portu obejmują kilka kawiarni i sklepów, w tym placówek wolnocłowych. Połączenia promowe z Jersey są wyczerpujące regularnych rejsów powrotnych do Francji i Anglii, a także wyspy Guernsey. Trzy kursują do Wielkiej Brytanii, w tym do Portsmouth, Poole i Weymouth; jedna usługa do St Malo we Francji i innych usług między wyspami na wyspie Guernsey.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.