COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Santander - Cork jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Hiszpania do Irlandii.

Przewoźnicy Promowi - Santander - Cork

Prom Santander do Cork

Zdobadz najlepsze okazje na przeprawach prmowych pomiedzy Hiszpania i Irlandia na polaczeniu Santander do Cork z Direct Ferries i porownaj alternatywne dostepne polaczenia.

Zobacz harmonogram i ceny wszystkich promow z Santander do Cork upewniajac sie ze dostaniesz najlepsza oferte na wybranej trasie. Jesli dostepna jest alternatywna trasa, ktora umozliwi Ci zaoszczedzic, te opcje rowniez Ci podamy.

Wybierz Santander Cork badz alternatywnie prom do Irlandii z naszej Wyszukiwarka i odkryj jak latwo mozna zarezerwowac bilet promowy.

Santander - Przewodnik

Hiszpańskie miasto i port w Santander jest stolicą autonomicznego i historycznego regionu Kantabrii na północnym wybrzeżu Hiszpanii. Miasto jest na wschód od Gijon i na zachód Bilbao. Jest wiele rzeczy do zrobienia i zobaczenia w mieście. Katedra w Santander jest na pewno warta odwiedzenia. Niższa świątynia ( "cripta del Cristo") została zbudowana około 1200 innych wcześniejszych rzymskich budowli, a jego styl jest przejście od romańskiego do gotyku. Szczątki świętych męczenników (Emeterius i Celedonius) są tam przechowywane. Górny kościół został wybudowany miedzy 13. i 14. wieku.

Port Santander przewozi około 150 tysięcy pasażerów rocznie do Plymouth i Portsmouth w Wielkiej Brytanii. Jest doskonałe wyposażenie dla pasażerów promowych, w tym terminal pasażerski w centrum miasta, który jest nowoczesnym terminalem z udogodnieniami, w tym telefony, sklep z pamiątkami, banki, supermarket, restauracja i punkt informacji turystycznej. Czas przeplyniecia do Portsmouth to około 24 godzin, a do Plymouth, 20 godzin.


Cork - Przewodnik

Cork to miasto położone w południowo-zachodniej Irlandii, w prowincji Munster. Jest to drugie co do wielkości miasto w Irlandii, a trzecie pod względem zaludnienia na wyspie. Miasto leży nad brzegiem rzeki Lee, która dzieli się na dwa kanały, na zachodnim krańcu miasta. Samo miasto, znajduje się na wyspie utworzonej w części rzeki Lee.

Cork posiada cechy architektonicznie znanych budynków pochodzące ze sredniowiecznych do nowoczesnych okresow, choc jedynym zauważalnym budynkiem pozostałym z epoki średniowiecznej jest Red Abbey. Miasto ma też dwie katedry. Katedra Najświętszej Marii Panny, często określana jako katedra Północna, jest katolicka katedra w mieście i została zapoczątkowana w 1808 roku z charakterystyczną wieżą, ktora została dodana w 1860 roku. Katedra Sw Fin Barre i prawdopodobnie bardziej znana, i jest zbudowana na fundamentach wcześniejszej katedry. Prace rozpoczęły się w 1862 roku i zakończył się w 1879 roku pod kierunkiem architekta Williama Burges.