San Domino (Tremiti)
Vieste
Promy do Włochy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
San Domino (Tremiti) - Vieste jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Prom San Domino Vieste

San Domino Vieste polaczenie laczy Wyspy Tremiti z Włochy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Gruppo Armatori Garganici. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny 10 minuty.

Dlugosc przeplyniecia San Domino Vieste zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Tremiti do Włochy.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z San Domino (Tremiti) do Vieste?

  Czas przeprawy promowej z San Domino (Tremiti) do Vieste wynosi około 2h 10m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z San Domino (Tremiti) do Vieste i sprawdzić dostępność.
 • Ile kosztuje prom z San Domino (Tremiti) do Vieste?

  Cena promu z San Domino (Tremiti) do Vieste może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z San Domino (Tremiti) do Vieste wynosi 0 €.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy San Domino (Tremiti) a Vieste?

  Jest 1 operator promowy dla San Domino (Tremiti) do Vieste i jest to
  • Gruppo Armatori Garganici
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z San Domino (Tremiti) do Vieste?

  Zarezerwuj promy z San Domino (Tremiti) do Vieste poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z San Domino (Tremiti) do Vieste?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z San Domino (Tremiti) do Vieste z
  • Gruppo Armatori Garganici
 • Czy można zabrać samochód na prom z San Domino (Tremiti) do Vieste?

  Nie, tylko pasażerowie piesi mogą podróżować na promie.
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z San Domino (Tremiti) do Vieste?

  Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Gruppo Armatori Garganici
 • Jak daleko jest Vieste od San Domino (Tremiti)?

  Odległość pomiędzy San Domino (Tremiti) a Vieste wynosi około 0 mil morskich.

San Domino - Przewodnik

San Domino to wyspa położona w archipelagu Isole Tremiti na Morzu Adriatyckim, na północy Półwyspu Gargano. Istnieje 5 wysp w archipelagu: San Domino, St. Nicholas, Cretaccio, Capraia i Pianosa, jak i zbiorowo, wyspy tworzą gminę prowincji Włoch Foggia i wchodza w skład Parku Narodowego Gargano. Zamieszkana od późnej epoki żelaza (4.-3. wiek pne), Tremiti Wyspa była miejscem pologu od czasów starożytnych. Rzymski cesarz Augustus miał wnuczkę Julię Młodsza, ktora przenieniosl tutaj, gdzie zmarła po 20 latach. W średniowieczu Archipelagiem rządziło opactwo Santa Maria Mare ("Święta Maryja na Morzu") w San Nicola, najwyraźniej zostalo założone w 9 wieku przez benedyktynów z Monte Cassino. Wyspy zostały również wykorzystywane do przetrzymywania więźniów politycznych w okresie reżimu faszystowskiego Mussoliniego. Dziś, wyspy są ważnym miejscem turystycznym ze względu na ich krystalicznie czyste wody. Z wysp archipelago, San Domino jest najbardziej rozwinięta wyspa dla turystyki i ma jedyne piasczyste plaże w archipelagu.


Vieste - Przewodnik

Włoskie miasto Vieste jest znany jako "stolica" Gargano. Miasto, które liczy około 12.000 mieszkancow i znajduje się na wschód wysuniętej części półwyspu Gargano, pełni istotną rolę w okresie letnim dla tysięcy turystów, którzy kąpią się na jednej z pięknych plaż miasta w ciągu dnia i wziąć do spacerowania przyjemnej miejscowości centrum w nocy. Gargano, który jest dziś rajem dla turystow, był kiedyś częścią izolowanego obszaru i był zazwyczaj odwiedzane tylko przez pielgrzymów zmierzających do sanktuarium w Monte Sant'Angelo. Storico centro, ktore leży na skalistym punkcie San Francesco, urzeka swa urocza 11 wieczna katedra, która została zbudowana na miejscu wcześniej istniejącego kościoła i ma szereg czynności prowadzących do jego wejścia. Wnętrze katedry zawiera portrety przedstawiających marmuru Madonna z Dzieciątkiem i opowiadać historie Chrystusa i Matki Boskiej. Niedaleko od katedry i dumnie stoi 43 m npm jest zamek, jeden z wielu zbudowany przez Federick II w 1240 roku, aby odeprzeć ataki piratów, który później został zmieniony w 16. wieku.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.