Said Bonaza Express
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Said Bonaza Express

Said Bonaza Express obsługuje połączenia promowe ze wschodniego wybrzeża Malezji do pobliskich wysp. Wszystkie trasy biegną między molo Kuala Besut a wyspą znaną jako Wyspy Perhentian, z sześcioma portami do wyboru. Są to Arwana Eco Resort, Coral Bay, Fisherman Village, Long Beach, Marine Park i Perhentian Island Resort.

Tam regularne usługi przez cały dzień, z godzinnym odejściem z Kuala Besut Jetty między 8.00 a 16.00. Z wysp promy odpływają w trzech różnych godzinach, 8.00, 12.00 i 16.00. Wszystkie przejazdy należy rezerwować jako część biletu powrotnego. Po wejściu na pokład możesz wybrać dowolne miejsce. Dzięki temu możesz odbyć podróż, podziwiając wspaniałe widoki na morze i widoki na wyspę, które Malezja ma do zaoferowania, a wszystko to z dowolnego miejsca.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Said Bonaza Express i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Said Bonaza Express. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Said Bonaza Express routes and ports

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.