COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Said Bonaza Express

Said Bonaza Express obsługuje połączenia promowe ze wschodniego wybrzeża Malezji do pobliskich wysp. Wszystkie trasy biegną między molo Kuala Besut a wyspą znaną jako Wyspy Perhentian, z sześcioma portami do wyboru. Są to Arwana Eco Resort, Coral Bay, Fisherman Village, Long Beach, Marine Park i Perhentian Island Resort.

Tam regularne usługi przez cały dzień, z godzinnym odejściem z Kuala Besut Jetty między 8.00 a 16.00. Z wysp promy odpływają w trzech różnych godzinach, 8.00, 12.00 i 16.00. Wszystkie przejazdy należy rezerwować jako część biletu powrotnego. Po wejściu na pokład możesz wybrać dowolne miejsce. Dzięki temu możesz odbyć podróż, podziwiając wspaniałe widoki na morze i widoki na wyspę, które Malezja ma do zaoferowania, a wszystko to z dowolnego miejsca.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Said Bonaza Express i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Said Bonaza Express. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.