Safe Way Maritime
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Safe Way Maritime

Przewoźnik Safe Way Maritime posiada prom Galaxy Wave, który pływa po ok 65km trasie między portem La Ceiba na Hondurasie i Wyspą Roatan.

Od momentu powstania w polowie lat dziewiecdziesiatych, Safe Way Maritine Transportation zaoferowal skuteczna metode dotarcia do Bay wyspy Roatan i jest obecnie jedyną firmą nawigacji tropikalnych wodach do I z Roatan.

Pasazerowie mieli niepowtarzalną okazje do wypoczynku w czasie podrozy i cieszyc sie pieknem morza, domu do drugiego na świecie systemu rafy koralowej.

Safe Way Maritime ma ulepszone promy przekraczajace wiele razy, za kazdym razem z wiekszymi szybszymi statkami umożliwiajacymi podroz dla wiecej pasazerow na wyspe w krotszym czasie. Galaxy Wave jest katamaranen 152 stop o pojemności pasazerskiej do 460 pasazerow, a podroz trwa zaledwie siedemdziesiąt minut..

Na pokladzie znajdziesz 250 standardowych foteli, ktore mieszcza się w wygodnym klimatyzowanym pokoju na dolnym pokladzie. Pierwsza klasa pokladu pasazerskiego znajduje się na drugim pietrze w Galaxy Wave i zapewnia doskonala widocznosc z 60 dostepnymi miejscami. Dodatkowo, istnieje 150 otwartych miejsc na pokladzie, ktore dostepne na gornym pokladzie promu. Przekąski i napoje dostępne sa na terminalach i na pokladzie promu.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Safe Way Maritime harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Safe Way Maritime routes and ports

Alternatywne firmy i trasy

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.