Sado Kisen
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Sado Kisen

Sado Kisen obsługuje regularne połączenia pasażerskie pomiędzy prefekturą Niigata w kontynentalnej części Japonii a wyspą Sado na zachodnim wybrzeżu kraju. Obecnie działają dwie trasy powrotne, te łączą Niigatę z Ryotsu, a także Ogi z Naoetsu.

Ogi to miasto portowe na południu wyspy Sado i łączy się z portem Naoetsu. Naoetsu można znaleźć na południu prefektury Niigata, około czterech godzin jazdy od Tokio. Ryotsu łączy północ wyspy z Niigatą na północy prefektury. Istnieje wiele codziennych usług między obiema trasami, przez cały rok, zarówno dla turystów, jak i dla mieszkańców.

Między pasażerami Niigata i Ryotsu pasażerowie mogą podróżować promem pasażerskim lub promem samochodowym. Statek pasażerski odrzutowy kończy przeprawę w ciągu godziny, a jeśli zdecydujesz się zabrać swój samochód, przyjedziesz za około 2 godziny i 30 minut. Ogi i Naoetsu połączone są promem samochodowym o dużej prędkości. To przejście zajmuje tylko 1 godzinę i 40 minut.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Sado Kisen harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternatywne firmy i trasy

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.