COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Sado Kisen

Sado Kisen obsługuje regularne połączenia pasażerskie pomiędzy prefekturą Niigata w kontynentalnej części Japonii a wyspą Sado na zachodnim wybrzeżu kraju. Obecnie działają dwie trasy powrotne, te łączą Niigatę z Ryotsu, a także Ogi z Naoetsu.

Ogi to miasto portowe na południu wyspy Sado i łączy się z portem Naoetsu. Naoetsu można znaleźć na południu prefektury Niigata, około czterech godzin jazdy od Tokio. Ryotsu łączy północ wyspy z Niigatą na północy prefektury. Istnieje wiele codziennych usług między obiema trasami, przez cały rok, zarówno dla turystów, jak i dla mieszkańców.

Między pasażerami Niigata i Ryotsu pasażerowie mogą podróżować promem pasażerskim lub promem samochodowym. Statek pasażerski odrzutowy kończy przeprawę w ciągu godziny, a jeśli zdecydujesz się zabrać swój samochód, przyjedziesz za około 2 godziny i 30 minut. Ogi i Naoetsu połączone są promem samochodowym o dużej prędkości. To przejście zajmuje tylko 1 godzinę i 40 minut.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Sado Kisen harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Wszystkie trasy Sado Kisen

Alternatywne firmy i trasy