Rossaveel
Inishmore
Promy do Aran Islands
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Rossaveel Inishmore

Rossaveel Inishmore polaczenie laczy Irlandia z Aran Islands. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Aran Island Ferries. Polaczenie odbywa sie do 28 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 40 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Rossaveel Inishmore zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Rossaveel do Inishmore?

Czas przeprawy promowej z Rossaveel do Inishmore wynosi około 40m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Rossaveel do Inishmore i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Rossaveel do Inishmore?

Cena promu z Rossaveel do Inishmore może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Rossaveel do Inishmore wynosi 71 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Rossaveel a Inishmore?

Jest 1 operator promowy dla Rossaveel do Inishmore i jest to
  • Aran Island Ferries

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Rossaveel do Inishmore?

Zarezerwuj promy z Rossaveel do Inishmore poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Inishmore od Rossaveel?

Odległość pomiędzy Rossaveel a Inishmore wynosi około 10 mil morskich.

Rossaveel do Inishmore Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 17/06/2024 a 23.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Aran Island Ferries 10:30 11:10 40 minuty Codzienność
Aran Island Ferries 13:00 13:40 40 minuty Codzienność
Aran Island Ferries 18:30 19:10 40 minuty Codzienność

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.