Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3507 trasach i z 768 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2.5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1.2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Rosja

Rosja to największy kraj na świecie. Jego terytorium ciągnie się od Bałtyku aż po Pacyfik. Stolicą kraju jest Moskwa.

Co można zobaczyć i robić w Rosji?

Do popularnych atrakcji w Rosji należy przejazd Koleją Transsyberyjską. Podróż z Moskwy do Władywostoku trwa 7 dni. W Moskwie na uwagę zasługuje Sobór Wasyla Błogosławionego na Placu Czerwonym tuż obok Kremla. Warto wybrać się też do Parku Gorkiego w centrum, gdzie można się zrelaksować. Zupełnie inny charakter ma Sankt Petersburg. Bardzo bogate miasto z piękną architekturą, kanałami i licznymi zabytkami. Koniecznie trzeba tu odwiedzić Ermitaż – rosyjskie muzeum państwowe w Sankt Petersburgu malowniczo umieszczone w pięciu pałacach nad brzegiem Newy.

Rosja oferuje niekończące się krajobrazy gór, rzek i jezior, które zachęcają do pieszych wędrówek.

Jak poruszać się po Rosji?

Transport publiczny jest bardzo dobrze rozwinięty i tani. W Rosji i Petersburgu można poruszać się metrem, łódką, tramwajem lub trolejbusem. Popularne są też taksówki.

Kiedy najlepiej kupić bilet na prom do Rosji?

Do Sankt Petersburga kursują promy z Estonii, Finlandii i Szwecji. Natomiast port we Władywostoku obsługuje trasy do Korei Południowej.

Direct Ferries zaleca kupić bilet promowy do Rosji z wyprzedzeniem od planowanej daty przeprawy, aby zapewnić sobie miejsce na promie i zaoszczędzić. Na niniejszej stronie znajdziesz trasy promowe z Rosji. Kliknij na trasę promową, aby dowiedzieć się więcej oraz zobaczyć graf z średnimi cenami promów w każdym miesiącu w roku.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

  • St Peter Line
    • Uzyskaj cenę
  • DBS Cruise Ferry
    • Uzyskaj cenę

Rosja - Trasy i Porty