Ronne do Swinoujscie Prom

Ronne Swinoujscie polaczenie laczy Bornholm z Polska. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, TT Line. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 6 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Ronne Swinoujscie zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Ronne do Swinoujscie Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Bornholm do Polski.

Ronne - Swinoujscie Armatorzy Promowi

  • TT Line
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 6 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Ronne Swinoujscie

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Ronne Swinoujscie to samochod i 2 pasazerów.

Ronne Przewodnik

Ronne to miasto położone na duńskiej wyspie Bornholm na Bałtyku. Jest to dość mała wyspa o wymiarach około 29 km kw. z około 11500 mieszkańców. Miasto dziś jest popularnym celem turystycznym w większości turystów pochodzących z Danii, Niemiec, Szwecji i Polski, z motywem zobaczenia brukowanych uliczek, muzeów i domów z muru pruskiego. Dwie ulice szczególnie interesujące są Laksegade i Storegade, które zawierają wiele zabytkowych domów, które kiedyś były budynkami handlowymi kupców i szlachty. Ważniejsze atrakcje to Muzeum Bornholmu, Muzeum Obrony (Forsvarsmuseet), St Nicolas Kościół, szkoła jazdy Smedegårds w południowej części miasta, i latarnia morska, który została zbudowana w 1880 roku.

Ronne jest połączony do reszty Danii i ze światem zewnętrznym poprzez usługi promowe do Koge, Ystad, Sassnitz i Świnoujściu. Istnieje również katamaran wysokiej prędkości do Ystad, który łączy się z bezpośrednim połączeniem kolejowym pomiędzy Ystad a Kopenhaga.

Swinoujscie Przewodnik

Miasto Świnoujście znajduje się na dalekiej północy zachodniej części Polski, przy ujściu rzek do Morza Bałtyckiego Istnieje Świny 44 wysp na obszarze miasta, ale tylko trzy z nich są wypełniane - Wolin, Który jest największym wyspa w Polsce i Uznam Karsibor. Ponad 80%mieszkańców żyje w polskiej części wyspy Uznam (większa część należy do Niemiec). Graniczy z Zalewem Szczecińskim, Morza Bałtyckiego i granicy niemieckiej, Świnoujście i jego stanowisko zajmuje powierzchnię około 200tys. km. i jest najbliżej polskim miastem Danii (150 km) i Szwecji (175 km), podczas gdy Berlin jest tylko 160km stąd. Wyspa Wolin jest domem symbol miasta, zabytkowej latarni, które na wysokości 68 m jest najwyższym na wybrzeżu Morza Bałtyckiego. To przeszedł gruntowny odbudowy w 2000 roku i od tego czasu został otwarty dla publiczności i gościom wspaniały widok Świnoujścia i okolic od góry. Świnoujście posiada największy i najbardziej nowoczesny terminal promowy w Polsce, z regularnych połączeń do miejsc w Danii i Szwecji.