Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3305 trasach i z 674 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2.5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1.2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Republika Dominikanska

Dominikana jest drugim największym i najczęściej odwiedzanym krajem na Karaibach. Średnia temperatura tam to 26 stopni. Oprócz tego na Dominikanie znajdziesz wspaniałe górskie krajobrazy, dziewicze plaże i piękną architekturę kolonialną, co czyni ten kraj idealnym miejscem na wakacje.

Na południowym wybrzeżu znajduje się największe miasto i zarazem stolica, Santo Domingo. To kulturalne, handlowe i polityczne centrum kraju, więc nie brakuje tam rozrywek.

Będąc tam, koniecznie wybierz się na spacer wokół "Zona Colonial", która znajduje się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. W Santo Domingo znajdziesz również najstarsze, ciągle używane katedry na zachodniej półkuli, nie zapomnij więc aparatu. Znajduje się tam również wiele historycznych zabytków takich jak Fort Ozama oraz fascynujących muzeów prezentujących sztukę renesansu.

Natomiast idealnym sposobem na zakończenie dnia jest odwiedzenie klubów. Klub "Murciélago" znajduje się w środku ogromnej podziemnej jaskini i jest to najlepsze miejsce, aby zobaczyć jak tańczy się pochodzący z Dominikany "merengue".

Poza stolicą, warto wybrać się na idylliczne białe plaże w Punta Cana: to idealne miejsce na odpoczynek w otoczeniu przyrody. Tam na prawdę możesz poczuć się jak w raju, spacerując po miękkim piasku i wpatrując się w krystalicznie czystą wodą.

Jedyny port znajduje się w stolicy kraju. Promy wypływają więc z Santo Domingo do San Juan i Mayaguez w Portoryko, innego pięknego kraju położonego na wschód od Dominikany. Połączenie dostępne jest trzy razy w tygodniu i trwa około 14 godzin.

Firma obsługująca te połączenia to America Cruise Ferries, która oferują wysokiej jakości usługi oraz dobrze wyposażone statki. Na pokładzie znajdziesz też dobrze zaopatrzone bary, telewizory, a nawet fantastyczny klub dla amatorów nocnego życia.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

  • Ferries Del Caribe
    • Uzyskaj cenę

Republika Dominikanska - Trasy i Porty